fbpx
життєві історії
Стали у мене закрадатися підозри, що вся справа в невістці. Вирішила все перевірити сама. Знайшла подругу медсестри тієї гінекології, де обстежується невістка. Відомості мене не порадували. Виявляється, у Інни проблеми з жіночим здоров’ям. Мало чого вона в молодості наробила

Моєму синові, а звати його Іван, вже 35 років, невістці 32 (Інна). Вони одружилися 10 років тому. Спочатку все було добре. Молоділише закінчили навчання в університеті – робота, кар’єра, матеріальне благополуччя. Начебто все досягли, пора б і про дітей подумати. Ми ж не молодшаємо і хочемо онуків зараз, а не потім.

На всі питання про дітей невістка віджартовується, а син мовчить, як води в рот набрав. Я вже і так, і сяк, зрозуміла тільки, що вони начебто теж хочуть, але не виходить у них. Іван-то у нас завжди здоровенький був і спортом займався, а ось невістка якась худенька, та слабенька на вигляд.

Стали у мене закрадатися підозри, що вся справа в невістці. Вирішила я все дізнатися сама. Знайшла подругу медсестри тієї гінекології, де обстежується невістка. Відомості мене не порадували. Виявляється, у Інни проблеми з жіночим здоров’ям. Я так думаю, що вона в молодості позбулася дитини (ну, може і ні, але все одно щось було).

А раптом вона зовсім не зможе мати дітей? Або народить хвору? Я хочу здорових онуків. Синові я ще нічого не розповідала, він напевно нічого не знає. І ось я думаю, може йому розлучитися поки не пізно і одружитися заново. Я вже пригледіла для нього наречену, хоча за нього будь-яка з радістю піде. Він же, у мене красень – з автомобілем, і з квартирою, і робота у нього хороша.

У сусідки ось внучка є – Настуся. Дівчинка хороша, розумниця і красуня, і господиня, не те, що наша, одна робота на умі, та фітнес. Ось, тільки думаю, як все це швидше б зробити, та ще й без скандалу і щоб мене в цій справі не запідозрили. Скандали я дуже не люблю. Може з невісткою безпосередньо поговорити?

Інна ще молода, знайде собі кого-небудь, а як пощастить, то вже й з дітками. Нехай, навіть, автомобіль забирає, який син їй купив. Я вже на все згодна аби встигнути внучка поняньчити. Шкодую, що я відразу все про цю Інну не взнала? Можливо, вже б онука до школи водила. Та й у чоловіка здоров’я слабке, хто знає, чи дочекається? Хіба ми не маємо права на онуків?

Передрук без гіперпосилання на ibilingua суворо заборонений!

Фото ілюстративне – news.clickhole

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook