fbpx
Цікаве
Стане ще гірше чи краще? Прогнози Нострадамуса, Ванги і Глоби для України і світу на 2021 рік. Найвідоміші екстрасенси минулого і сьогодення зробили свої прогнози на 2021 рік – рік Металевого Білого Бика. У більшості випадків передбачення різних віщунів збігаються

Стане ще гірше чи краще? Прогнози Нострадамуса, Ванги і Глоби на 2021 рік, а  також що рік Бика несе нам за Східним календарем.

Найвідоміші екстрасенси минулого і сьогодення зробили свої прогнози на 2021 рік – рік Металевого Білого Бика. У більшості випадків передбачення різних віщунів збігаються, і тільки час покаже, хто з них виявився правим.

Пророцтва Нострадамуса на 2021 рік

Згідно з передбаченнями Нострадамуса, саме в ці найближчі п’ять років вибухне третя світова. Багато країн вже знаходяться в стані конфлікту, а інші переживають перманентну нестабільність.

Азія, весь південь Європи, Америка і Захід Росії зазнають безліч потужних стихійних лих (повені, зливи, пожежі, аномальні холоди і спека).

Це підтверджує, що наша планета роками страждала від руйнівного впливу глобального потепління. І, відповідно до пророкувань Нострадамуса, в 2021 році лиха будуть множитися і посилюватися по всьому світу.

І в списку цих подій ми, очевидно, можемо вказати і пандемію, яку ми зараз переживаємо.

Прогнози Ванги на 2021 рік

Ванга, видатна болгарська ясновидиця, залишила після себе довгий список прогнозів, що охоплює період до 5079 року, року, коли, за її словами, настане кінець світу.

У 2012, за її передбаченнями, відбудуться серйозні стихійні катаклізми, економічні кризи і серйозні проблеми для деяких глав держав.

Саме це передбачала знаменита Ванга на 2021 рік.

Руйнування Сполучених Штатів Америки: велика нація буде спустошена землетрусами, штормами і великими водними хвилями, які викликають бідність і хвороби. Океан затопить і багато інших країн, всі прибережні міста будуть жити у напрузі.

На думку болгарської ясновидиці, після Дональда Трампа в США більше не буде президента в Білому домі.

Ванга передбачила, що в перехідний період між двома президентськими постами США увійдуть в кризу, який завершиться громадянськими зіткненнями. Через кризу, викликану пандемією в 2020 році, ця громадянська війна, схоже, скоро станеться.

В 2021 році орбіта Землі трохи зміниться, що може вплинути на сейсмічну і вулканічну активність в усьому світі.

Передбачення Павла Глоби на 2021 рік

2021 рік принесе глобальні зміни і потрясіння по всьому світу. Рік знаменує початок серйозної глобальної ери.

Павло Глоба пов’язує такі події з Юпітером і Сатурном, найбільшими планетами Сонячної системи.

Астролог звертає увагу, що 2021 рік не буде переломним. Однак стане справжнім попередником того, що в майбутньому настане хаос. На світовому політичному рівні запустять проект, який буде мати глобальні розміри. Тоді історія людської цивілізації може змінитися. Астролог попереджає, що результаті цього буде помилка, яка вплине на життя людей.

Що вам принесе 2021 рік за східним календарем

У рік Бика доведеться підвищити енергетику і життєвий тонус. Це буде дуже енерговитратний час, у який можуть відбуватися багато непередбачуваних речей. Готуйтеся до того, що нудьгувати не доведеться.

Але в будь-якому разі, не залежно від прогнозів, нехай для кожного з нас наступаючий рік буде щасливим і гармонійним!

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page