fbpx
життєві історії
– Старша сестра заздрить мені, а раніше ми були, як подружки. Завжди підтримували один одного, ділилися всякими секретами, навіть багато про що говорили мамі

Раніше з сестрою ми були як подружки. Різниця у віці три роки. Поки росли завжди підтримували один одного, ділилися всякими секретами, навіть багато про що говорили мамі. Джерело

Коли підросли стали разом ходити гуляти, були загальні подружки. А пізніше стали зустрічатися з хлопцями. У Ліди не було постійного парубка. Вічно їй що-небудь не подобалося, то шкарпетки не ті, то футболка пом’ята, то ще що-небудь.

Я познайомилася з Данилом. Він з друзями приїжджав до нас в село й багатьом відрізнявся від інших. Ми стали з ним зустрічатися.

Потім я проводила його в армію, дочекалася. Сестра казала навіщо мені його чекати може він взагалі там і залишиться.

Постійно налаштовувала проти. А я на своєму:

– Дочекаюся, бо люблю.

– Ну-ну, чекай.

Я тоді не розуміла чому сестра, так говорила. Тоді Даниїл пішов з армії, влаштувався на роботу. Через рік ми одружилися.

Читайте також: Мити каструлі – заняття не з найприємніших. А особливо, коли внутрішня поверхня потемніла. Поділюся своїм секретом

А через рік у нас появивилась донька. Жили не погано. Через півроку Ліда теж вийшла заміж, і також дочку. Відносини з сестрою стали не ті.

Я їй дзвоню, а вона не відповідає. Так потихеньку ми і перестали спілкуватися. Іноді зустрічалися на якому-небудь святі у батьків і то, толком не розмовляли.

Тоді я вирішила запитати у подруг, що з нею сталося. Тоді вони мені і сказали, що вона просто заздрить мені.

– Звідки така інформація? Здивовано запитала я.

– А вона відкритим текстом це все говорить. Заміж вийшла за красивого, вірного, працьовитого. Все їй на блюдечку з блакитною облямівкою.

Сказала одна з подруг. Ліда шукала собі чоловіка схожого на мого. Ось і вийшла майже за першого зустрічного, щоб довести, що вона знайшла не гірше мого. Виходить вона в усі намагалася копіювати мене.

Навіть зачіску зробила як у мене. Після народження дочки Лидин чоловік став погулювати від неї, тягнув гроші з дому. А потім і зовсім став піднімати на неї руку.

Тоді вона з ним розлучилася. Поїхала в інше місто, там познайомилася з чоловіком і стала жити вже своїм життям.

І потихеньку у неї стало все налагоджуватися. Вона просто перестала копіювати мене. Але, наші відносини з нею поки так і не стали як раніше.

facebook