fbpx
поради
Мити каструлі – заняття не з найприємніших. А особливо, коли внутрішня поверхня потемніла. Поділюся своїм секретом

Мити каструлі – заняття не з найприємніших. А особливо, коли внутрішня поверхня потемніла. Поділюся своїм секретом, як зовсім просто повернути каструлі білизну. Джерело

Хто користується емальованим посудом, знає, як він швидко темніє всередині. Відварили овочі на салат чи зварили наваристий бульйон – і всередині емаль обов’язково зафарбується, а каструля стане непривабливою, неохайною.

Щоб її відмити, потрібно докласти трохи зусиль і часу. А скориставшись цією порадою, вам у принципі навіть нічого робити не доведеться – а каструлі стануть біленькими.

Отож, щоб реанімувати каструлю, її потрібно спершу вимити засобом для миття посуду. Потім налити дуже гарячу воду, кинути півтаблетки хлорки або налити 1 ст. ложку «Білизни» на 1 л води.

Читайте також: Шість причин не викидати лушпиння цибулі. Можна не тільки яйця фарбувати і надати золотистого відтінку холодцю або салу, а й ще воно корисне для волосся, помічне проти кашлю

Залишити каструлю на 15–20 хв і тим часом зайнятися своїми справами. Далі воду з хлоркою вилити у ванну, попередньо закривши злив. Цей розчин ще зробить свою добру справу і в ванні.

Вам залишається каструлю промити холодною водою і залишити на столі висохнути і провітриться.

Хлор швидко випаровується, а каструля ваша сяє білизною, як нова.

facebook