fbpx
життєві історії
Стерпіти я не могла, мовчати не вмію. У 15 років я закохалася до нестями, рано вийшла заміж і народила первістка. Немовля любили всі, а ми, молода студентська сім’я, жили і навчалися разом. Після університету переїхали в містечко в квартиру, яку подарувала мені мама, відкрили свій бізнес. А потім він пішов, залишивши мене з двома дітками. У них зараз квартири, машини, життя в шоколаді, мати на заробітках про їхнє майбутнє досі печеться, щоб на ремонт було і на миски і ложки, і щоб ні в чому не мали потреби… Алея я їм не потрібна

У 15 років я закохалася до нестями, рано вийшла заміж і народила первістка. Немовля любили всі, а ми, молода студентська сім’я, жили і навчалися разом. Після університету переїхали в містечко в квартиру, яку подарувала мені мама.

Працювали. Через 10 років Бог дав другого, меншого сина. Щастя йшло поруч з нами: ми відкрили невеликий бізнес, ставали разом на ноги, але чоловіка в якусь мить охопила зоряна хвороба. Став пити, зраджувати… Розійшлися. Залишилася сама з дітьми.

 Я потім всі прожиті роки переживала це, але не здавалася, трималася, працювала, брала підробітки.

Працювала в дві зміни без відпустки, без особистого життя, все в поспіху в клопотах і турботах заради дітей.

Дітки росли, а я старіла і думала, як жити, чим годувати, що одягати, за що вчити?

З Божою поміччю виросли, вивчилися. У них зараз квартири, машини, життя в шоколаді, мати на заробітках про їхнє майбутнє досі печеться, щоб на ремонт було і на миски і ложки, і щоб ні в чому не мали потреби… Алея я їм не потрібна.

Набідувалися вони в дитинстві. Поки я працювала, тато їх знайшовся, стали ми мириться, зустрічатися зрідка, а тут  менший син у 22 років зустрічався з панянкою, додому водив, та не склалося, розлучилися.

І все б не погано, так ні ж, потрапив на гачок старшої 30-річної дівчини. Вона йому свої турботи а він і пожалів. Справа до весілля, а у сім’ї немає слів, всі не розуміють, як таке може бути?

Мама цієї дівиці самотня, стала підпоювати і зазивати мого колишнього чоловіка, з яким ми завмираючи і таємно зустрічалися. І поки я заробляла гроші і надсилала додому для всіх, в тому числі і для нової рідні, її донечка зійшлася з моїм сином, а мати – з моїм чоловіком.

Стерпіти я не могла, мовчати не вмію. Я не переношу цю сімейку і не дам їм бути моєю родиною ніколи! Але син простив їх і живе з цією дівчиною, а я просто ігнорую їх, не спілкуюся і не бачу майбутнього з ними. З сином не спілкуюся, вважаю його зрадником, як і батька.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook