fbpx
життєві історії
Сукня Юлі, мабуть, була найдешевша, яку тільки можна було знайти на хмельницькому базарі. І це сильно кидалося в очі. Букет наречений тримав такий, що хотілося плакати. І мені стало дивно, як в такій ситуації їх очі світилися щастям. Я, на відміну від сестри, вийшла заміж за солідного бізнесмена. І одяг на це дійство, ми купували брендовий

Сукня Юлі, мабуть, була найдешевша, яку тільки можна було знайти на хмельницькому базарі. І це сильно кидалося в очі. Букет наречений тримав такий, що хотілося плакати. І мені стало дивно, як в такій ситуації їх очі світилися щастям. Я, на відміну від сестри, вийшла заміж за солідного бізнесмена. І одяг на це дійство, ми купували брендовий.

Нас в сім’ї двоє – я і моя молодша сестра. У дитинстві ми дуже любили один одного. Постійно разом проводили час, грали в ляльки, уявляли, що виходимо заміж, прикладаючи до голови тюль з вікна. Що цікаво, я завжди в цих іграх виходила заміж за багатого, а Юля за бідного. Але все рівно було дуже весело.

Ну а потім ми виросли, вивчилися. Мені було 25, коли я вийшла заміж за бізнесмена. Мій чоловік старший за мене на 10 років, але успішний бізнесмен, освічений і приємний молодий чоловік. У нас було не весілля, а просто бенкет на весь світ. Я була щаслива. Після весілля у нас відразу ж було де жити, я не працювала, адже Кирило забезпечував нас обох і без цього. Ну а потім я подарувала сина. Все було на вищому рівні, але тільки з Кирилом ми все менше і менше стали проводити часу. Він постійно зайнятий, постійно на роботі. Зате дарує мені повно подарунків, і не дешевих.

Що стосується сестри, заміж Юля вийшла через пару років після мене. Її обранець родом з села, батьки дуже бідні. Працює звичайним кухарем в кафе, житло вони орендують.

Коли сестра виходила заміж в дешевій сукні і радісно посміхалася, тримаючи в руках скромненький букет з тюльпанів, мені її було дуже шкода. Адже що це за щастя в бідності. Але вона була щаслива.

Минуло багато років, а любов Юлі і її чоловіка все така ж сильна, навіть можна сказати – збільшилась Так, її Олег не дарує золото і діаманти, не возить на дорогі курорти, але він завжди поруч.

Свята вони проводять разом, він дарує їй польові ромашки і постійно говорить про те, як її любить. А я дивлюся на все це і тільки зараз розумію, що головне не багатий чоловік, а головне люблячий. Адже мій мене насправді не любить. Подарунками тільки відкуповується.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!