Сумська вперше за час війни розповіла про дочку, яка проживає в росії. Уточнила її позицію та нагадала про складну ситуацію тих, хто там за Україну: “Крок вправо, крок вліво, і все!”
Старша дочка Сумської Антоніна Паперна вийшла заміж за актора Володимира Яглича і має від нього двох дітей. Заслужена артистка України Ольга Сумська зізналася, що щодня спілкується зі своєю старшою дочкою Антоніною Паперною, яка мешкає в Росії. Про це вона сказала в інтерв’ю у програмі Слава+.
“Ми спілкуємося, я їй розповідаю щодня, вона дивиться Telegram-канали. І ті українці, повір мені, які перебувають там, вони в курсі тих подій, які тут відбуваються. Вони всі у розпачі. Усі люди, які не можуть висловитись, вони перебувають там, у режимі тepору.
Повір мені, величезного тeрoру”, – запевнила вона. Водночас Сумська наголосила, що не виправдовуватиметься за позицію своєї доньки. “Ситуація, коли я начебто мала виправдовуватися, я не робитиму цього. Тому, що я не маю права виправдовуватися перед українцями за свою дочку перед знищеними горем матерями, які втратили своїх дітей і своїх чоловіків.
Я не маю на це права, і я не робитиму цього. Але та тотальна залежність, яка сьогодні є там, і вона поки не зрушиться. Тому, що крок ліворуч, крок праворуч – і все”, – пояснила зірка.
Фото – скріншот з відео