fbpx
Шоу-бізнес
Сумська, якій частенько “влітає” за старшу дочку, що живе в росії і мовчить, повідомила, де на даний час знаходиться її молодша дочка Ганна: “А як інакше. Ми ж сім’я!”

Сумська, якій частенько “влітає” за старшу дочку, що живе в росії і мовчить, повідомила, де на даний час знаходиться її молодша дочка Ганна: “А як інакше. Ми ж сім’я!”

Актриса Ольга Сумська після 24 лютого стала займається волонтерством. Вона як ніхто інший знає, хто такі хейтери: жоден пост актриси в мережі не обходиться без коментаря “Як там у Москві ваша старша дочка?”

Тоня Паперна – випускниця одного з московських театральних вишів, що дійсно продовжує жити в Москві. Як запевняє Сумська, не працює – у декретній відпустці для догляду за сином. Паперна разом із російським актором Володимиром Ягличем виховують двох дітей.

Втім, донька Сумська вирішила не відправляти за кордон, хоч дівчину запрошувала до Великобританії подруга. Актриса вирішила, що Ганні буде краще поряд із батьками.

Молодша дочка Сумської Ганна – студентка театрального вишу, але київського – мешкає з батьками в Україні. У квітні Ольга з Ганною за допомогою друзів знайшли тимчасовий притулок в Італії, але за місяць повернулися додому, хоча Сумська вмовляла доньку залишитися.

“Все ж треба сказати, що ми, дорослі, якось мужньо переносимо це. Діти більш схильні до стану стресу. Тому коли я дивлюся, в якому стані діти, безпосередньо і моя Анечка… Мені, звичайно, дуже шкода, я хвилююсь за неї. Це все дуже небезпечно. Але вона із нами, з батьками. Ну, а як інакше? – Розповіла Сумська в інтерв’ю 24 каналу.

Сумська повідомила, що її вузівська подруга пропонувала забрати Аню до Великобританії, але батьки вирішили, що доньці буде краще поряд із ними. Окрім цього, молодша дочка артистки залишилася в Україні, бо в неї із серпня розпочнеться навчання у театральному.

Актриса, а тепер і волонтерка вірить, що її дочка ходитиме до університету, адже акторському ремеслу неможливо навчитися в режимі онлайн: “Як можна навчити акторству онлайн? Дуже важко, погодьтеся. Якщо, скажімо, професію взяти мовну – це інша річ. Психологія – також. А ось практика та енергетика – це тільки наживо”.

Фото – скріншот з відео