fbpx

“Сусіди кинуть всі сили, щоб анексувати інші наші території”: новий прогноз від провідного астроексперта Дмитра Урануса, щодо війни на нашій Батьківщині!

“Сусіди” кинуть всі сили, щоб анексувати інші наші території, – астроексперт.

Новий прогноз від провідного астроексперта Дмитра Урануса, щодо війни на нашій Батьківщині!

Один з кращих астрологів Дмитро Уранус повідомив, що вже найближчим часом рос. армія захоче захопити, ато й захопить, ще кілька українських територій. Але варто наголосити, що “сусідам-загарбникам” не вистачить фінансів для утримання цих міст, і вже через кілька років вони можуть повернутися до складу України.

“4 будинок карти означає фізично нові анексовані Росією території. Тут Близнюки, ретро Меркурій, управитель Близнюків в 4 будинку і Діва в 8 будинку. Це величезні грошові втрати і витрати через приєднання нових територій. Ці території викачають з Росії гроші, і толку не буде, вони “попливуть””, – написав Уранус в Facebook.

Спеціаліст наголосив, що Меркурій має напружений аспект до Марса – витрати на військову “гру”, і опозицію до Нептуну – крадіжка бюджетних вливань.

“У підсумку, так як Меркурій в самому кінці ретроградного руху, в стоянні, він розгорнеться з ретроградного руху на прямий, в прогресивній карті, через два роки, у вересні 2024. Що може говорити про те, що території все одно будуть втрачені Росією, вони повернутися назад в Україну. Так що думаю, що ці території анексовані Росією ненадовго, максиму на два роки. А якщо докласти зусиль, то вони будуть повернуті і раніше”, – уточнив астролог.

Віримо і підтримуймо наші мужні ЗСУ!

Пам’ятайте, кожен українець у такий важкий час повинен стояти на своєму фронті!

Тільки разом до Перемоги!

Слава Богу!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page