fbpx
життєві історії
Свекруха, дізнавшись про нашу ситуацію, відразу почала просити вибачення у сина. Переді мною, за мої пошарпані нерви, само-собою вона вибачатися не стала. Навпаки, вона ще більше переконалася в необхідності нашого розлучення. Адже раз у її сина не може бути дітей, навіщо йому дружина? Випрати і приготувати може і мама, навіщо просто так дружину забезпечувати? Свекруха виявила бажання, щоб син негайно повернувся в рідну домівку

Прив’язалася до чоловіка якась бдивна жінка. Чи то їй наснилося, чи то нагадали, то чи місяць увійшла в фазу повного місяця і сталося загострення – не знаю. Але звідкись вона взяла, що їй, ні жити ні бути, дуже потрібна дитина від мого чоловіка.

Перший час, ми над нею сміялися. Потім її нав’язлива увага почала напружувати, а в подальшому вона просто не давала нам проходу. З чоловіка вона трясла дитину, з мене – залишити «чоловіка всього її життя» в спокої.

Ми навіть в поліцію сходили. Наївні, надивилися передач про те, як за кордоном таких ненормальних судять за переслідування. А у нас у відділенні над нами тільки посміялися: «якщо щось зробить – приходьте. Всього найкращого”.

Ця дівчина ніби заздалегідь знала всі наші маршрути – вона чекала чоловіка на роботі, в кафе під час обідньої перерви, в магазині після роботи. А мені вона влаштовувала істерики в громадських місцях:

– Навіщо ти руйнуєш нашу сім’ю? Тобі дитини не шкода? Розлучниця, залиш мого чоловіка в спокої!

І це кричала не я, а вона. Наче я – коханка, яка стрибнула в ліжко її чоловіка. А дитина, про яку вона говорила, це та сама, яку вона повинна народити від мого чоловіка. І, чим далі, тим було гірше.

У соцмережах мене закидали нецензурними повідомленнями сотні незнайомих людей, по всьому району були розвішені мої фотографії з написом «розлучниця». На електронну пошту мені приходили анонімні листи з погрозами, і я стала дуже частим гостем на місцевій шиномонтажке – колеса мій машини систематично хтось проколював.

Коли чоловік знайшов любовну записку від цієї мадам у нас вдома, я відчула недобре. Адже одна справа – переслідувати поза домом або через інтернет. Проникнення в чуже житло – це зовсім інша справа, звідкись адже вона дістала ключі? Ключі є у мене і у чоловіка. Може, ця жінка – його колишня коханка, що помсти чоловікові за розрив?

Я вже просто не знала, про що думати. Записка була першою ластівкою. Далі послідували мої порвані фотографії, продірявлені сукні і бите скло. Ми з чоловіком сходили в поліцію ще раз, нам пощастило – заява у нас прийняли.

Дівчину цю знайшли і перевірили, у неї було просто залізне алібі – вона була ні до чого. Стало дійсно страшно.

Насправді все виявилося набагато простіше – не дарма кажуть: «Випадковості – не випадкові». Я абсолютно випадково, будучи у справах на іншому кінці міста, побачила ту дівчину, в компанії – барабанний дріб – своєї свекрухи!

Я зробила кілька фото цієї парочки і зняла коротке відео. Примчавшись додому, я першим ділом розповіла чоловікові про побачене, підкріпивши свої слова неспростовними доказами.

Того ж вечора, ми з чоловіком поїхали до свекрухи, навіть не попередивши її про наш візит. Спочатку вона намагалася відпиратися. але, приперши до стінки за допомогою фото, розкололася.

Як виявилося, свекруха була дуже здивована відсутністю у нас дітей після семи років шлюбу. Вона зробила висновок, що я – не можк мати дітей, від якого потрібно позбутися. І вона придумала, як розвести нас з чоловіком.

Свекруха розповіла, що всі капості у нас вдома – її рук справа, а та дівчина – найнята. Дублікат ключів вона зробила коли ми їхали у відпустку і просили її поливати квіти. Я відразу простягнула долоню, вона приречено поклала мені в руку в’язку ключів.

Що мене здивувало найбільше: свекруха навіть думки не допустила, що її син не може мати дітей. За її ж вини, між іншим. Коли він був маленький, свекруха побігла на побачення, залишивши сина у сестри.

А то, що у сестри вдома її хвора дочка – подумаєш, застуда, трохи лімфовузли – нічого страшного, побачення важливіше. Чоловік заразився. Ось тільки це була не застуда, а свинка. Хвороба дуже заразна і небезпечна для хлопчиків: одним з ускладнень якраз і є, чоловікові моєму просто не пощастило.

Я знала, що у чоловіка не буде дітей, він мені розповів ще на початку наших відносин. А ось через матір свою не розповів – не хотів, щоб вона вважала себе винною.

Свекруха, дізнавшись про нашу ситуацію, відразу почала просити вибачення у сина. Переді мною, за мої пошарпані нерви, само-собою вона вибачатися не стала. Навпаки, вона ще більше переконалася в необхідності нашого розлучення.

Адже раз у її сина не може бути дітей, навіщо йому дружина? Випрати і приготувати може і мама, навіщо просто так дружину забезпечувати? Свекруха виявила бажання, щоб син негайно повернувся в рідну домівку.

На моє зауваження, що крім випрати і приготувати, дружина має ще деякі функції, і на питання: не бажає шановна свекруха сама їх виконувати, на мене посипався просто шквал закидів.

Додому я їхала під вмовляння чоловіка «не звертати уваги на стару хвору жінку». Одне радує – хоч та дівчина з нашого життя пропадёт.А замки ми поміняємо, про всяк випадок.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page