fbpx

Свекруха Галина Вікторівна запрошує своїх родичів до нас у квартиру. Почалося все, коли ми жили на орендованій квартирі. А зараз ще свята наближаються, а у неї рідня переселенці живуть. Намічався мій 30 день народження. Свекруха оголосила, що їде до нас привітати мене та побачити онуків

Почалося все, коли ми жили на орендованій квартирі. Свекруха Галина Вікторівна періодично наїжджала в гості з іншого міста, прихоплюючи із собою родичів. Жили вони у нас.

Мені це не подобалося, але чоловік умовляв потерпіти, мовляв, скоро це скінчиться.

Потім я чекала дитинку і ми переїхали на орендовану дачу, яку треба було топити дровами.

Діло було під Новий Рік, почувалася я не дуже, але лежати я собі не могла дозволити – робота і приготування до свят.

І тут знову виникає моя свекруха. Виявляється, Галина Вікторівна запросила до нас своїх родичів зі сходу України пожити кілька днів, а що тут такого? Завтра маємо приїхати, зустрічайте!

Ми з чоловіком й поїхали зустрічати, посміхалися, закупилися продуктами, я готувала, прибирала, мила.

Пізніше свекруха мені висловила, що була незадоволена прийомом, мовляв, вираз мого обличчя їй не сподобався.

Мені цього не зрозуміти: ну якщо їй так хочеться показати себе перед родичами у всій красі, ну хай це робить власним коштом! До слова, сама родичів усіх теж не любить, за спиною все перетирає: «Злидні, а всі пхнуться, відпочивати їздять, все їм ниметься!»

Або ось – намічався мій 30 день народження. Свекруха оголосила, що їде до нас привітати мене та побачити онуків. Зустрічаємо її, а вона прямо на вокзалі заявляє, що якраз у мій день народження приїде родичка та поживе у нас кілька днів. Звичайно, свято було зіпсований, але галина Вікторівна нічого й чути не хотіла.

Наступного разу, почувши від чоловіка, що: «Мама збирається завтра приїхати і ще приїдуть ось ці родичі», я сказала, що я нікого приймати не збираюся, у мене маленькі діти, собака і взагалі воду відключили. Нехай поживуть у готелі або у твоєї сестри!”

Чоловік на це сказав: “Ну як же так, у сестри мало місця!” Я відповіла, що якщо ще раз його мама заявиться до мене на поріг з черговими родичами, я влаштую сцену.

Відтоді з Галиною Вікторівною особливо не спілкуємося, але запрошувати до нас у будинок своїх родичів і друзів вона продовжує до останнього.

Мені мама чоловіка не дзвонить, знає, що її син мене може умовити. А зараз ще Новорічні свята ось на носі, а у мами чоловіка зараз родичі-переселенці живуть, і коханий вже мене попередив, що Галина Вікторівна збирається з ними до нас на Новий рік. Що робити? Підкажіть, ну сил вже нема.

Передрук без посилання на ibilingua.com.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page