fbpx
життєві історії
Свекруха хоче виселити нас з квартири в село! Вона це давно задумала, і ось взялася за втілення свого плану. Ми одружені з Іваном вже 9 років. Після весілля живемо в квартирі чоловіка, точніше свекрухи. Сама свекруха живе в селі за 300 км від нас. Стосунки хороші, їздимо часто в гості, чоловік їй допомагає грошима. І ось чоловік ні з того ні з сього почав говорити, як було б добре жити в селі. І я потім зрозуміла, звідки вітер дме

Свекруха хоче виселити нас з квартири в село! Вона це давно задумала, і ось взялася за втілення свого плану.

Ми одружені з Іваном вже 9 років. Після весілля живемо в квартирі чоловіка, точніше свекрухи. Сама свекруха живе в селі за 300 км від нас. Стосунки хороші, їздимо часто в гості, чоловік їй допомагає грошима.

У нас двоє дітей. Я підробляю у своїх батьків, у нас евеликий сімейний бізнес. Діти ходять в гарну міську школу і садок.

В останній рік чоловік ні з того ні з сього почав говорити, як було б добре жити в селі. І я потім зрозуміла, звідки вітер дме.

Свекруха дуже хитро налаштовує чоловіка, щоб ми всі переїхали в село, а вона сюди, в місто. Вона втомилася жити в селі, стежити за будинком і городом, хоче пожити в місті, в красі і комфорті.

Вона каже “Тут так добре, діткам свіже повітря, ягідки, річка, як ви там бідні в задушливому місті, добре, зроблю милість поміняюся з вами”, а Ваня і вуха розвісив.

Мої батьки не раз пропонували жити в їхньому заміському будинку тут, в межах міста. Але чоловік категорично відмовляється, говорить, не хоче вкладати гроші в чуже. Там потрібно купити меблі і зробити невеликий ремонт.

Чоловік налаштований поїхати саме в село свекрухи! Так, там гарний будинок. Його шкода залишати без нагляду.

Але як же я? Мої батьки вже не молоді, вони не впораються скоро з нашою справою, а якщо їм знадобиться догляд? А як діти? Сільська школа-сарайчик і ніяких занять?

А я? Замість роботи, спортзалу, сімейних прогулянок по місту, паркам, поїздок мене чекає город, кури, кози і зневіру. Я НЕ ХОЧУ ніякого сільського життя! За роки копання в гної я втрачу робочі якості і ніколи не виберуся з цієї діри. А це справжня діра: в селі кілька продуктових магазинів, школа, клуб, фельдшерський пункт і все.

Як напоумити чоловіка, перетягнути його на свій бік, переконати, що це не діло вони зі свекрухою задумали?

Коли починаю почснювати, він все сприймає в штики. Як зробити це хитро? Допоможіть порадою! Це все назріває вже цього літа, і я просто в розпачі.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page