fbpx
життєві історії
Свекруха Інна Сергіївна мені зовсім не друга мати, от від слова “ані скілечки”! Почну з того, що мій чоловік працює закордоном, я сиджу в декреті із дворічною Міланкою. Вирішив Діма так зі своєю мамою, що йому не варто повертатися поки що. Та і я так думаю, щиро кажучи, всі розуміють, чому. От тільки важко мені дуже. Інна Сергіївна живе на сусідній вулиці за дві хвилини ходьби, а мої батьки – за 800 кілометрів на іншому кінці України. Хоч би раз прийшла борщу зварила, вареників наліпила, прибрала мені в квартирі чи дитину побавила – так не діждешся

Свекруха Інна Сергіївна мені зовсім не друга мати, от від слова “ані скілечки”! Почну з того, що мій чоловік працює закордоном, я сиджу в декреті із дворічною Міланкою. Вирішив Діма так зі своєю мамою, що йому не варто повертатися поки що. Та і я так думаю, щиро кажучи, всі розуміють, чому. От тільки важко мені дуже.

Треба сказати, що Інна Сергіївна живе на сусідній вулиці за дві хвилини ходьби, а мої батьки – за 800 кілометрів на іншому кінці України.

Ми з чоловіком живемо на орендованій квартирі і хочемо купити своє житло, власне, Діма на нього чоловік і заробляє. Щоб справа пішла швидше, ми розглядали варіант поїхати удвох хоча б на три місяці, тобто я на три місяці, а він ще лишиться.

Залишити дитину хотіли зі свекрухою, вона раніше говорила, що без проблем посидить, але щойно справа дійшла до оформлення документів на роботу, Інна Сергіївна хутко відмовилася.

Живе, як я сказала вже, близько, але хоч би раз прийшла борщу зварила, вареників наліпила, прибрала мені в квартирі чи дитину побавила – так не діждешся!

Я розумію, що ми народжували донечку не свекрухи, і вона не зобов’язана цього робити. Але зрозумійте, усі її кредити виплачує Діма: спочатку на пралку, потім на телевізор, зараз холодильник узяла нікому нічого не сказавши. Не встигне він приїхати до вторгнення з роботи, як вона стоїть на порозі зі щенячими очима і починає розповідати, як їй важко на одну пенсію виплачувати кредити.

Читайте також: Я зараз в Італії, поїхала на заробітки півтора року тому. Доглядаю літнього італійця. Сама я з багатодітної родини, четверта і наймолодша в сім’ї, мені 29 років зараз, не заміжня. Всі мої в Україні – дві сестри розлучені з дітьми, в обох по двоє, і невістка з братом, у них одна дитина й орендоване житло. Тиждень тому сеньйор Вікторіо запропонував мені вийти за нього, але йому 81 рік! Мені стало так смішно, що я розповіла мамі й сестрам, щоб посміялися зі мною. Але вчора мені передзвонила мама з серйозною розмовою, я не можу оговтатися

Я погоджуюся, що батькам треба допомагати, але чому вона не хоче нам допомогти? Свого часу мій чоловік сам заробляв собі на навчання, на весілля ми теж самі копили. Ми не просимо у неї грошей на житло, а просто хочемо, щоб вона посиділа з дитиною три місяці. Щоб я поїхала до чоловіка і попрацювала з ним задля скорішого результату.

інні Сергіївні всього 58 років, вона на пенсії за вислугою, жвава жінка, яка ще заміж зібралася. Міланка вже почала ходити в садочок, тобто. не обов’язково з нею сидіти цілий день удома.

Може, я просто бачу ситуацію однобоко? Цікаво буде дуже почути ваші думки й поради, заздалегідь всім вдячна!

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page