fbpx

Свекруха постійно була мною невдоволена. То не так я доглядаю дитя, то погано піклуюсь про її сина. А там і перші непорозуміння, а згодом серйозні бурі. В кінцевому результаті я переїхала жити до своїх батьків, де в мене завжди є допомога і підтримка. Рома відмовився йти за мною, він сприйняв це, як зраду з моєї сторони. І ось вже рік минув з цього часу, як ми з Ромою наче по закону сім’я, та живемо порізно. Він не може залишити маму, а я не можу жити поряд з цією жінкою

Життя таке непередбачуване, іноді як розверне тебе на сто вісімдесят градусів, що годі й зрозуміти, як так могло трапитись.

З моїм Ромою ми познайомились під час екскурсійної поїздки.

Цікавий і смішний співрозмовник, а згодом і романтичний кавалер. Багато квітів, приємних подаруночків і врешті решт, я зрозуміла що закохалась по самі вуха.

Весілля ми відгуляли в гарному закладі і потім я вже невістка.

Жити ми пішли до Роми, адже там в нього мама сама залишається, а він наче батькові дав обіцянку її оберігати і піклуватися про неї.

Перший рік наче все було добре, на світ з’явився наш Макарчик, за піклуванням про сина я й не помітила, як ми віддалились з чоловіком.

Свекруха постійно була мною невдоволена, то не так я доглядаю дитя, то погано піклуюсь про її сина. А там і перші непорозуміння, а згодом серйозні бурі.

В кінцевому результаті я переїхала жити до своїх батьків, де в мене завжди є допомога і підтримка. Рома відмовився іти за мною, він сприйняв це, як зраду з моєї сторони.

І ось вже рік минув з цього часу, як ми з Ромою наче по закону сім’я та живемо порізно. Він не може залишити маму, а я не можу жити поряд з цією жінкою.

Як нам бути я не знаю виходу… Жити окремо, чоловік не хоче. А жити з жінкою, від якої йде один негатив, я не хочу. Найважче те, що мій Рома проміняв сина на маму.

Бачиться з Макарчиком дуже рідко, зазвичай на вихідних. Майже весь час син зі мною.

Був один такий випадок, як син занедужав, то Рома примчав до нас з ночівлею на кілька днів, то в свекрухи вже наступного дня підскочив тиск, вона себе погано почувала, тому Рома залишає нас з Макарчиком самих, а сам їде пильнувати маму.

В голові ціла купа запитань до цієї жінки…

А ще багато нерозуміння щодо поведінки Роми.

Що робити? Як далі жити?

Чи мають ще хоч якийсь шанс на існування наші шлюбні стосунки? Що скажете?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page