fbpx
життєві історії
Свекруха працювала в податковій, вона пані, тому після весілля сказала, що довіряє мені і хоче, щоб я почувалась в її домі повноправною господинею і робила все, що мені заманеться. В нас справді були чудові стосунки. Ніколи Ірина Іванівна мене і поглядом не образила. Та все змінилося в одну мить, коли моя свекруха пішла на заслужений відпочинок. Я не знаю чим це все закінчиться. Боюсь, найгіршим – розлученням. Сил моїх вже немає

Свекруха працювала в податковій, вона пані, тому після весілля сказала, що довіряє мені і хоче, щоб я почувалась в її домі повноправною господинею і робила все, що мені заманеться. В нас справді були чудові стосунки. Ніколи Ірина Іванівна мене і поглядом не образила. Та все змінилося в одну мить, коли моя свекруха пішла на заслужений відпочинок. Я не знаю чим це все закінчиться. Боюсь, найгіршим – розлученням. Сил моїх вже немає.

Зі своїм майбутнім чоловіком я познайомилась в літаку, коли летіла на відпочинок. Ми люб’язно обмінялись номерами телефонів.

І майже весь тиждень поки я була на відпочинку, зідзвонювались. Так склалось, що Мар’ян на три дні мав коротшу мандрівку, тому по приїзду додому, написав мені, що хоче мене зустріти.

Ця зустріч була такою романтичною, що я відразу зрозуміла, що закохалась. Мар’ян купив величезний букет троянд і мої улюблені цукерки у формі сердечка.

Згодом ми почали зустрічатись і вже через півтори року ми зрозуміли, що хочемо стати на рушничок щастя і мати власних діток.

Після весілля я пішла жити до чоловіка, адже в нього трикімнатна квартира в якій він проживає лише з мамою. Моя свекруха працює в податковій службі, жінка така власна, з характером.

Ірина Іванівна, так звати мою свекруху, мені відразу сказала, що залюбки мені віддасть звання господині цієї оселі, адже їй самій ніколи тримати затишок і лад в квартирі.

Ірина Іванівна хоч і строга за характером, проте ніколи не пхалась до кухні, тим паче, до того, як я влаштувала побут у нас відомі.

Згодом у нас народилась донечка, а через рік і синочок. Жили ми добре до того часу, поки свекруха не пішла на пенсію. От тоді все почалось, кожного дня я вислуховувала купу претензій, що я “вишу” у її сина на шиї.

Що жінка має все встигати, а я тільки те і вмію, що розцяцькувати дітей. А потім додалось ще й те, що чоловік перестав мені давати гроші.

Свекруха закупляла продукти на тиждень, а я немала права навіть купити дитині цукерка.

Мар’ян сильно змінився, і я перестала його розуміти, весь час він був мною незадоволений. Ця вся обстановка мене сильно дратувала, що я почала впадати у відчай.

Я не можу ніяк зрозуміти чому таке відбувається в нашій сім’ї? І чи не свекруха бунтує проти мене чоловіка?

Складається враження що мій Мар’ян перестав мене зовсім розуміти, а може він мене й зовсім розлюбив? Що мені робити я не знаю!

Можливо, варто забирати дітей і втікати жити до своїх батьків? Але з іншого боку я кохаю свого чоловіка і не хочу його втрачати.

Можливо, ви дасте мені слушну пораду, як врятувати нашу сім’ю, і чи справді свекруха може бути причиною нашого розбрату?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page