fbpx
життєві історії
Свекруха прийшла в гості, погралася з онуками, а потім попросила у нас в борг грошей. І на що – не повірите! Хоче собі й свекру місця купити у місці останнього спочинку. От закортіло їй і – край. Я проти! По-перше, нам машина нова треба і збереження, які маємо, саме на машину. І взагалі, я вважаю, що це предурна ідея і свекруха – така сама

Свекруха прийшла в гості, погралася з онуками, а потім попросила у нас в борг грошей. І на що – не повірите!

Хоче собі й свекру місця купити у місці останнього спочинку. От закортіло їй і – край. Я проти! По-перше, нам машина нова треба і збереження, які маємо, саме на машину. І взагалі, я вважаю, що це предурна ідея і свекруха – така сама.

Свекри наші ще не старі люди, їм лише трохи за 60. Стосунки у нас з ними нормальні, живемо не далеко одне від одного, в одному райцентрі в сусідніх районах. Мої ж батьки в іншій області.

Свекруха ще на півставки працює, свекор на пенсії. Коли ми робили ремонт, свекор нам роботою допомагав, коли вони оновлювали кухню – ми їм грошей додали. Допомагають нам з дітьми по можливості, але не часто. На свята ходимо одне до одного в гості.

І ось після Новорічних свят прийшла до нас свекруха на вихідних, погралася з онуками, а потім, кол сиділи на кухні і пили чай, попросила у нас в борг грошей.

І на що – не повірите! Я коли почула, подумала, що вона трохи поїхала розумом не туди, ну чесно.

Вона хоче собі й свекру місця купити у місці останнього спочинку! Уявляєте? От закортіло їй і – край. Я проти! Говорить, що гроші нам поступово повернуть, а потім ми самі оцінимо такий їхній крок: каже, це дуже практично і потім нам суттєва економія буде.

Ну, не знаю… Ми їй ввічливо сказали, що подумаємо-прикинемо. Чоловік ввечері, коли його мамця пішла, несміливо сказав, що, може, вона і права…

Але я категорично вважаю, що це нерозумна ідея!

По-перше, нам машина нова треба і збереження, які маємо, саме на машину і ні на що інше! І взагалі, моя думка – це предурна ідея і свекруха – така сама, раз їй таке на думку спало. І я буду стояти на своєму – і крапка.

Ну люди, це ж дійсно маразм!

Автор – Олена К.

Спеціально для видання Ibilingua.com.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page