fbpx
життєві історії
Свекруха спочатку запропонувала мовчати про витівки чоловіка, а потім поділитися з ним квартирою

Мене звуть Зоя, чоловіка звали Антон, одружилися по любові, мої батьки подарували мені квартиру на 18 років, так що жити було де. Все у нас було добре, чоловік носив мене на руках, все хотів дитину, але, щось у нас не виходило.

І ось вихідний день, лежимо ми з чоловіком, дивимося телевізор і мене як занудило – один раз, потім другий, я пішла і зробила тест, радості не було меж.

Але після цього мій чоловік сильно змінився. Коли ми були в гостях, я дивлюся, а він почав багато пити і залицятись до дівчат, я попросила його більше не пити, а піти додому.

Чоловік прийшов додому тільки вранці, почав просити вибачення і сказав, що це перший і останній раз, говорив, що дуже любить мене і нашу майбутню дитину.

Я пробачила, але подзвонила свекрусі і все їй розповіла, а вона мені і каже: «Значить, любить, ти просто нічого не розумієш в любові. Це він так проявляє до тебе свою любов».

Я була здивована, своїм батькам нічого не говорила, не хотіла засмучувати.

Відчуваю, що мій чоловік мені зраджує, а зловити його не могла, а потім ми познайомилися ніби як випадково з одного сімейною парою. Тільки підемо до них в гості, у нас обов’язково скандал, а в останній раз чоловік мене почав ображати прямо на зупинці, в присутності сина.

Тут підбігли якісь люди, давай його відтягувати від мене. Тут біля мене зупинилася машина і мене з сином заштовхали в машину і відвезли додому.

Я зателефонувала брату і батькові, вони відразу ж приїхали і коли мене побачили, то не могли сказати і слова. А тут намалювався мій чоловік, почав сваритися. Дзвінок свекрухи нічого не вирішив, викликали поліцію, я на наступний день я написала заяву і подала на розлучення.

Антон хотів відсудити у мене частину квартири, але йому популярно пояснили, що квартира була знайдена до вашого спільного проживання, і що йому нічого не світить.

Батько і брат поміняли замки в квартирі, а то чоловік пару раз намагався потрапити в квартиру, а не зміг. За речами колишнього чоловіка приходила свекруха і говорила, що я не розумію її хлопчика, це він так проявляє свою любов до мене.

Потім вона почала говорити мені, що я погано поступила з його хлопчиком, йому тепер жити ніде, і що я могла б розміняти квартиру і одну кімнату віддати її синові. Я такого нахабства не бачила, але з гідністю відповіла, що ваш син дорослий чоловік і свої проблеми повинен вирішувати сам, а не через маму.

А мій брат з батьком поїхали до колишнього чоловіка і попередили, щоб він до мене не приходив.

У мене все налагодилося, отримала підвищення на роботі, зустріла хорошу людину, яка любить мене і мого сина, а де тепер мій колишній, навіть не знаю і знати не хочу.

Хочу сказати чоловікам, хоча це не чоловіки, якщо ви ображаєте свою дружину і дітей.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page