fbpx

Свекруха як дізналась, що я торта пекти і не збираюсь, то цілий театр з цього розіграла. Вона навіть почала мені стверджувати, що не бачить ніякої проблеми в тому, що чоловік один раз оступився. – Ромчик все зрозумів, а ти, як мудра жінка, мусиш все пробачити. – Взялась Алла Іванівна за рецепт із книги, ще своєї молодості. Коржі смажила на пательні, а потім – халепа, що робити Олено рятуй ситуацію!

Свекруха як вперше спекла в своєму житті торта сину на день народження, то обдзвонила майже всіх родичів хвалячись, яка вона господиня. Та якби не я, то до того торта зуби би можна було поламати, адже коржі вийшли тверді і сухі.

Напередодні ми з чоловіком добряче посперечалися, я в тому запалі і сказала, що торта пекти йому не буду. Та моя свекруха сина без торта не залишить, адже це її любимчик, і незважаючи на всі його останні витівки, які добряче нам нерви вимотали, вона все одно виправдовує його і догоджає, як ні в чому небувало.

Ми з Романом одружені вже не один рік, в нас і діти вже підліткового віку. Та любов між нами за останній рік трохи охолола. А все почалось після того, як мій чоловік перевівся на іншу роботу.

Працює роман далекобійником, бачимось ми тепер рідко, зате фінансово нам трохи легше стало. Як би там не було, ці постійні відрядження, часто засмучують нас.

А останнім часом чоловік почав повертатись не таким, як зазвичай. Я, як жінка, взагалі перестала його цікавити, і це сильно насторожило мене. Всьому виною є втома, на яку спирався Роман.

Але я, як жінка, відчуваю що щось тут не так. Почала я шукати в телефоні чоловіка щось підозріле і натрапила на якусь дуже дивного характеру переписку.

Ох і пересварились ми того вечора. Чоловік мене запевняв, що то так, несерйозно і щоб я навіть до голови собі не брала. Але для мене, як для жінки, це дуже неприємно.

Роман поїхав у відрядження, а я собі місця не знаходила всі ті шість днів. Та повернутись Роман мав якраз на своє день народження, до якого я аж ніяк немала бажання готуватися.

Свекруха як дізналась, що я торта пекти і не збираюсь, то цілий театр з цього розіграла.

Вона навіть почала мені стверджувати, що не бачить ніякої проблеми в тому, що чоловік один раз оступився.

– Ромчик все зрозумів, а ти, як мудра жінка, мусиш все пробачити.

Взялась Алла Іванівна за рецепт із книги, ще своєї молодості. Коржі смажила на пательні, а потім – халепа, що робити Олено рятуй ситуацію!

Що тут вже поробиш, ці коржі може врятувати лише сметана. Розробила я крем, хоч і немала бажання, та не хотіла, щоб про все дізнались діти.

Торт вийшов на славу, діти навіть подаруночок для тата купили. Роман, як на диво з рейсу приїхав бадьорим. Накрили ми стіл і трохи відсвяткували.

Чоловік не зводив очей від мене за столом, а мені так неприємно було на нього дивитися.

Сама не знаю як це пояснити, але з’явилась така ось реакція на чоловіка.

Що тепер буде? Як знайти в собі сили пробачити Романа? Та чи справді є якісь виправдання його вчинку?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page