fbpx
життєві історії
Свекруха замість того, щоб йти і дванадцять страв готувати, ходить до нас, як по свячену воду, і постійно тисне на мого чоловіка. Вони усамітнюються у нашій вітальні і шепчуться. Я прекрасно знаю, про що йде мова, але жодного бажання йти на поводу у Катерини Максимівни, я не маю і не буду. Квартира для моєї дочки важливіше за її “вибрики”

Свекруха замість того, щоб йти і дванадцять страв готувати, ходить до нас, як по свячену воду, і постійно тисне на мого чоловіка. Вони усамітнюються у нашій вітальні і шепчуться. Я прекрасно знаю, про що йде мова, але жодного бажання йти на поводу у Катерини Максимівни, я не маю і не буду. Квартира для моєї дочки важливіше за її “вибрики”

Мене звати Христина. Я хочу розповісти вам про те, що відбувається зараз у нашому сімейному житті.

Моїй свекрусі 66 років. Вона все життя прожила зі своїми зубами і її все цілком влаштовувало. А тепер вона раптом вирішила, що їй нема чим жувати і їй потрібні імпланти. Звичайно, у неї на них грошей немає. Ще б пак! Адже це дуже дороге задоволення! На це свекрусі потрібний цілий статок!

Вона каже, що це ще дуже дешево.

– У мене просто є добрий знайомий стоматолог. Він зайвого не візьме!

Але я свекрусі не вірю. Просто свекруха знає, що ми маємо такі гроші. Вся справа в тому, що ми вже багато років з чоловіком збираємо гроші на квартиру для нашої доньки. Нашій Ларочці лише 14 років, вона ще школярка. Зрозуміло, що квартира їй знадобиться не скоро. Але я дуже хочу, щоб, коли наша дочка стане доросла, у неї було своє житло. Я думаю, що ми з чоловіком накопичимо потрібну суму грошей для її повноліття і купимо їй хорошу квартиру.

Я вважаю, що батьки в наш час обов’язково мають подбати про це. Особливо коли у них дочка. Ось якби у мене була квартира свого часу, то, можливо, моє життя склалося набагато краще.

Я не хочу, щоб моя дочка жила по орендованих квартирах.

Свекруха знає, що ми маємо такі гроші, і знає також, що в основному наш сімейний дохід — це зарплата мого чоловіка. Я ж заробляю зовсім небагато. Справа в тому, що я спеціально знайшла собі таку роботу: щоб встигати відводити доньку в дитячий садок, відводити до школи, спокійно йти на лікарняний, відвідувати ранки та свята, на яких виступає наша дочка. У мене дуже лояльне начальство.

Я можу затриматися вранці, можу вийти відпрацювати в суботу. Загалом у мене дуже хороша робота. Тільки платять не дуже багато. Але ми з чоловіком ніколи не сперечалися через гроші. У нас ніколи не було конфліктів та суперечок через це.

Але після того, як я відмовилася давати гроші на зуби свекрусі, ми з ним вперше посперечалися.

– Але ж це не лише краса, а й здоров’я. Я не можу не дати грошей своїй мамі! – Заявляє мені чоловік.

Але я з цим не погоджуюся. Чоловік намагається переконати мене, що гроші нам поки що на покупку квартири для доньки не потрібні:

– Може, Лариса взагалі за кордон поїде жити! А раптом вона вийде вдало заміж і їй ця квартира взагалі не потрібна!

Але я не хочу на це сподіватись. Я хочу, щоб моя дочка мала квартиру. А якщо ми витратимо гроші на зуби свекрухи, ми не зможемо купити квартиру нашій дочці.

– Але ж багато людей живе без цієї “забаганки”. Ну, не у всіх є син, який готовий віддати все, до останньої копійки! Можна ж поставити зубний протез!

– Мама сказала, що вона не ставитиме собі якусь підробку, що це дуже незручно. Вона сказала, що краще тоді без зубів буде!

Я просто не знаю, що робити. Як переконати свекруху в тому, що вона чинить неправильно?

Адже покупка квартири для нашої дочки набагато важливіша за її зуби! Невже вона цього не розуміє?

Фото ілюстративне