fbpx
життєві історії
Свекри після весілля наполягали, щоб ми жили у них, але я відразу все розставила по місцях. – На кухні має бути одна господиня, і крапа! – З тим вони змирилися. Але тепер я вислуховую інше. Замість того, щоб напоумити свого сина, щоб той знайшов кращу роботу, вони заставляють йти працювати мене. Нашій Юстинці рік у листопаді виповнився. Кожного дня вони у нас “гостюють” і заводять ту саму “балалайку”

Свекри після весілля наполягали, щоб ми жили у них, але я відразу все розставила по місцях. – На кухні має бути одна господиня, і крапа! – З тим вони змирилися. Але тепер я вислуховую інше. Замість того, щоб напоумити свого сина, щоб той знайшов кращу роботу, вони заставляють йти працювати мене. Нашій Юстинці рік у листопаді виповнився. Кожного дня вони у нас “гостюють” і заводять ту саму “балалайку”.

Моїй донечці Юстиночці виповнився рік недавно. Чоловік перебивається тимчасовими підробітками, основної роботи не має. У ясла доньку не беруть, треба чекати ще, як мінімум, два роки. Саме тоді я планувала виходити на роботу.

Зі свекрами у мене стосунки не складалися з самого початку. Вони постійно лізли в наше життя та нав’язувалися. Мало того, батьки чоловіка наполягали, щоб ми переїхали до них і жили всі разом  в трикімнатній квартирі. Але я проти – кожна сім’я має жити окремо, і господиня на кухні повинна бути одна.

Щойно дочці виповнився рік, Катерина Олегівна ніби з ланцюга злетіла. Вони зі свекром вимагають, щоб я залишила доньку на їхню опіку і влаштувалася на роботу. Але я не хочу, тим більше Юстина дуже до мене прив’язана. Батьки чоловіка щодня приходять до нас і заводять ту саму балалайку.

Якось вони заявили, що хочуть внучку у себе прописати. Мовляв, так можна буде її в наш садок віддати. А як я дочку возитиму туди і забиратиму назад? Залишати Юстинку на постійне місце проживання у свекрів я не збираюся. Ніяка робота не варта того, щоб відмовлятися від своєї дитини. Але родичі запевняють, що я просто ледача і не хочу йти працювати.

Проблема в тому, що вони не зможуть нормально доглядати доньку. Якось вона випадково розлила чайок на килим, так свекруха таку “бурю” влаштувала.

Як позбутися цього напрягу з їх боку? Я привела на світ дитинку для себе, а не для батьків чоловіка. Я хочу на роботу, однак я повинна бути впевнена, що моя дитина сита, одягнена і щаслива. Нехай свекри живуть своїм життям, ну чого вони вічно пхаються до нас?

Допоможіть, будь ласка, може хтось був у схожій ситуації?

Фото ілюстративне