fbpx

Свекри зводять мене з розуму: якби ж я здогадувалася, що на мене чекає, я б ніколи не вийшла заміж. З батьками Сергія ми живемо з самого початку нашого шлюбу. У нас двоє дітей 5 і 2 роки, я вдома в декретній відпустці

Свекри зводять мене з розуму: якби ж я здогадувалася, що на мене чекає, я б ніколи не вийшла заміж.

З батьками Сергія ми живемо з самого початку нашого шлюбу. У нас двоє дітей 5 і 2 роки, я вдома в декретній відпустці.

Мій чоловік ходить на роботу, тому я здебільшого одна з його батьками. Вони не згодні з тим, як я виховую своїх дітей, і завжди мене критикують. Мені це набридло, я не можу жити в постійній обороні. Вони кажуть, що я занадто м’яка до них і вони не мають дисципліни.

Їм не подобається, що я довго годую природнім шляхом, що постійно ношу їх на руках, що вкладаю спати, що заспокоюю, коли вони плачуть.

Коли я скаржуся Сергію, він просто каже, щоб я сама розбиралася, при чому тут він. Якби я знала, що мене чекає в цьому шлюбі, я б, мабуть, прийняла інше рішення.

Я кожного разу прошу Сергія з’їхати на орендовану квартиру, але чоловік каже, що не варто викидати гроші на вітер, якщо є великий будинок його батьків. Він не хоче помічати, що мені жити в такій обстановці дуже і дуже важко.

Що б ви мені порекомендували зробити?

Як достукатися до чоловіка?

Чи краще змінювати ставлення свекрів до себе?

Я заплуталася і мені потрібна ваша порада!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page