fbpx
життєві історії
Світ не без добрих людей, тому вже через пару місяців дивної поведінки Вадима, мені розказали її причину. “Новим коханням” мого чоловіка була його співробітниця, але найдивніше, що в неї є чоловік і двійко дітей. Я довгий час мовчала, оскільки була впевнена, що все це не серйозно, і Вадим рано чи пізно схаменеться. Та що казати, я і досі мовчу

Світ не без добрих людей, тому вже через пару місяців дивної поведінки Вадима, мені розказали її причину. “Новим коханням” мого чоловіка була його співробітниця, але найдивніше, що в неї є чоловік і двійко дітей. Я довгий час мовчала, оскільки була впевнена, що все це не серйозно, і Вадим рано чи пізно схаменеться. Та що казати, я і досі мовчу.

Три роки тому я пов’язала своє життя із коханим чоловіком. Виходила заміж, будучи закоханою у Вадима по самі вуха, звичайно. Жили ми добре спочатку, але потім Вадим почав віддалятися від мене. Він перестав телефонувати та цікавитися моїми справами.

Сам почав пропадати вечорами, навіть у вихідні тікав із дому. Спочатку я насолоджувалась свободою та можливістю проводити час із подругами, але потім задумалася про причини такої дивної поведінки. Завдяки спільним знайомим я дізналася, що Вадим крутить шури-мури зі своєю співробітницею, у якої є чоловік і діти.

Спочатку я не надавала значення, думала, проста інтрижка. Мені навіть в думку не закрадалася думка, що він може кинути мене заради цієї жінки.

Я знаю, що прощення Вадим у мене не проситиме. Він гордий і владний чоловік, за що, власне, я його і люблю. Тепер я не знаю, як правильно повести себе в ситуації, що виникла.

Викликати ревнощі чи віддати тим же — не мій варіант, він чоловік сильний, не хочу ризикувати. На даний час я просто мовчу і думаю, як розрулити ситуацію. Але ж я теж не можу спокійно дивитися на їхні стосунки.

Подавати на розлучення чи всіма силами намагатися зберегти сім’ю? Порадьте мені щось, будь ласка.

Лариса. 29 років.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!