fbpx

Світлана Лобода розважала російських олігархів у США

Співачка Світлана Лобода виступила на весіллі дітей російських олігархів у Лос-Анджелесі. Фотографією зі свята поділилася на своїй сторінці в Instagram. На ній знялася разом з російським виконавцем Миколою Басковим, передає VECTORNEWS.

Церемонія одруження пройшла 1 червня в кінотеатрі Dolby Theatre, де традиційно проходить вручення премії “Оскар”. Свою стосунки узаконили дочка бізнесмена Ельдара Османова – Лоліта і син підприємця Альберта Авдоляна – Гаспар.

Ведучими вечора стали Андрій Малахов і Ксенія Собчак. Серед запрошених зірок були Леді Гага і Стас Михайлов. Виступ американки Лобода також розмістила в мережі.

Читайте також: Олег Віннік прокоментував свою участь у шоу «Х-фактор»

За підрахунками журналістів, послуги флориста коштували близько півмільйона доларів, на гонорари артистів пішло 2 млн.
Замість традиційних запрошень молодята розіслали чорні кейси зі статуеткою “Оскара” всередині, набором гральних фішок, ручкою, “золотою” пластиною з іменами молодят, датою і місцем проведення церемонії. У валізу також був вбудований екран, на якому програвалося відеозапрошення.

Читайте також: Українські танцюристи порвали американське шоу талантів своїм виступом в темряві — відео

Ельдар Османов – співвласник холдингу “Межрегіонсоюзенерго”. Про величину статків інформації немає. Альберт Авдолян працює в сфері телекомунікацій. Forbes оцінює його капітал у 800 млн доларів.

You cannot copy content of this page