fbpx
Breaking News
Ви здивуєтеся, як легко приготувати вдома улюблений смаколик дорослих і діток – МАРШМЕЛЛОУ! Я оце як навчилася – так ніколи тепер не купую, а готуємо з дітьми що вихідних. На весь тиждень до кави та какао!
Моя свекруха дуже добре готує, завжди нас і онучат балує смаколиками, коли наїжджаємо в гості. А Палюшки з квашеної капусти – це її коронна страва і, мабуть, найсмачніше з того, що я взагалі їла!
“Коли душу або тіло охоплюють якісь немочі – не спіши бігти за ліками, бо найкраща цілюща сила в цій Молитві до нашої Небесної Цариці на поміч у немочі “, – так говорила мені в дитинстві бабуся. Вона читала цю молитву і коли хворіла сама, і над дітьми й онуками. Тепер за потребою читаю її я з бабусиного молитовника. Читаю, і щиро ВІРЮ, бо у ВІРІ і є найбільша сила.
Я, якщо чесно, давно не прасую постільну білизну. А ось обгрунтовані підтвердження того, що я роблю правильно!
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Шоу-бізнес
Світлана Тарабарова вирішила поекспериментувати зі своєю зовнішністю

Шанувальникам ефектний вигляд виконавиці припав до душі.

Співачка використовувала в макіяжі помаду насиченого відтінку.

Світлана Тарабарова зізналася, що рідко експериментує зі своїм мейкапом. В основному виконавиця віддає перевагу природним тонам.

Читайте також: КАТЕРИНА КУХАР НЕ ЗМОГЛА СТРИМАТИ СЛІЗ, РОЗПОВІДАЮЧИ ПРО ВPAТУ ДИТИНИ

Але вчора ввечері Світу зважилася на модний експеримент. Вона використовувала в макіяжі помаду кольору “темна вишня”. 

Джерело.

Related Post