fbpx
Цікаве
Світиться! Зірка студії “Квартал 95” Кекелія повідомила про свій прекрасний стан, у якому перебуває навіть у такий важкий для України і українців час: “Всесвіт подарував можливість. “Мені дуже важко підбирати слова, адже в моєму серці зараз панує і кохання, і смуток одночасно” – фото

Зірка студії “Квартал 95” Віра Кекелія повідомила про свій прекрасний стан, у якому перебуває навіть у такий важкий для України і українців час.

Актриса Віра Кекелія 8 травня в Instagram повідомила, що невдовзі вдруге стане матір’ю.

Кекелія також розмістила фото, на якому відображена з животиком, що округлився.

“У цей непростий час всесвіт нам подарував чудову нагоду вдруге стати батьками! Мені дуже важко підбирати слова, адже в моєму серці зараз панує і кохання, і смуток одночасно. Звичайно, життя триває і, як би не було важко прийняти цю жахливу реальність, жінки народжують і радіють цьому моменту. Адже нічого прекраснішого за нове життя немає у всьому світі”, -написала артистка у своєму Інстаграмі.

Нагадаємо: Кекелія одружена з українським музикантом Романом Дудою. Пара познайомилася на проекті “Голос країни 7” на “1+1” – вони обоє були учасниками команди українського співака Сергія Бабкіна.

У 2017 році Дуда та Кекелія одружилися. 1 травня 2020 року співачка повідомила, що народила первістка. І ось – така прекрасна новина! Миру і щася цій родині! Миру, діточок і злагоди нам усім і всій Україні!

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений VERA KEKELIA (@kekeliavera)

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.