fbpx
Цікаве
Свіже пророцтво Людмили Хомутовської: езотерик та таролог завжди говорить по ділу, чітко та без зайвої води. Як показав час, її прогнози часто збуваються. Все не райдужно, “розпочнеться завершення конфлікту. Займе завершення близько 2-3 місяців”

Свіже пророцтво Людмили Хомутовської: езотерик та таролог завжди говорить по ділу, чітко та без зайвої води. 

Таро-пророцтво від Людмили Хомутовської завжди слухають чи читають з особливою уважністю. Езотерик та таролог Хомутовська завжди говорить по ділу, чітко та без зайвої води. Як показав час, її прогнози справді часто збуваються.

 Відповіді на питання, що хвилюють зараз найбільше!

Здається, що все не райдужно. Терміни війни розширюються, референдуми, розмови про застосування ядерної зброї також не додають оптимізму.

«Однак все не так і плачевно, якщо подивитися на ситуацію з іншого боку!» – стверджує Людмила Хомутовська.

Такий стан справ розв’язує руки Україні та її партнерам. Це стимул до дій, це прискорить вступ до Європи, збільшить фінансування, приверне увагу до війни в Україні.

Яким буде жовтень для України? На це запитання таролог відповідає так:

«Спекотним та гарячим. Активізуються воєнні дії. Будуть свої перемоги, але й поразки також будуть. За складністю другий місяць осені пройде як березень та квітень 2022 року».

Також порушиться і тема зими. У зв’язку із цим вийдуть нові закони. Однак заздалегідь подумати про додаткові джерела опалення і запас їжі дуже навіть варто.

Найчастіше хвилююче питання – ядерна атака. Чи буде вона? Карти кажуть, що рішення ухвалене, але в середині влади окупанта є конфлікт. Одні хочуть йти на крайні заходи, а другі пропонують відмовитися. Це і стримує застосування цієї зброї.

Людмила Хомутовська бачить навіть у найгіршому результаті позитивний сценарій.

“Випустити вони можуть, але все піде за сценарієм Белграда, коли ракети летіли, але повернулися додому. Там щось не спрацює і Україні це особливо не нашкодить. При цьому цей крок виллється боком окупанту.”

Внутрішня війна може розвернутися на окупанта. Карма працює! І там зараз починає відбуватися те саме, що було в Україні на початку березня. Це щодо еміграції до Європи багатьох сімей.

Є велика ймовірність, що НАТО вступить у війну, але це станеться лише за фактом, як кажуть. Це можливо лише у відповідь на певні дії. Наприклад, наступ на Польщу чи Латвію.

Також найближчим часом може бути зміна лідера окупантів. Це буде пов’язане із станом його здоров’я.

Осінь буде важка, у грудні – затишшя. Після зими (Нового року) розпочнеться завершення конфлікту. Займе завершення близько 2-3 місяців-  завершує передбачення Хомутовська.

Отже, будемо вірити у краще й своєю вірою притягувати позитив! Нам, українцям є чим зайнятися, треба думати, як наближати перемогу кожному на своєму місці і робити все можливе для цього!

Слава Україні, разом ми сила.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.