fbpx

Свіжий прогноз екстрасенса Сергія Кобзаря про майбутній мир. Його слова насторожують і вселяють надію. Дає цілих 70%, що на червону кнопку таки натиснуть – метою стануть зовсім не прифронтові зони. “На президента Білорусі випадають дуже погані карти”

Хід війни в Україні може зламатися будь-якої миті. Хто знає, можливо, президент РФ таки оголосить про капітуляцію і визнає, що він злочинець. Хоча віриться в це важко. Перемогти у цій війні українцям доведеться силою. Але коли це станеться? Сьогодні на це запитання відповідає екстрасенс Сергій Кобзар.

За словами Сергія Кобзаря, назвати точну дату, коли це закінчиться дуже важко.

Екстрасенс заявляє, що видихнути українці зможуть лише навесні. Але сама війна в різних її проявах триватиме не менше 1,5 року.

Ніхто не може сказати, напевно, коли в Україні закінчиться повномасштабні бойові дії. А все тому, що під її закінченням люди мають на увазі зовсім різні речі.

Так, якщо йдеться про підписання будь-яких угод, це справді може статися вже навесні 2023 року. Однак слід розуміти, що це не є гарантією безпеки. Росія завжди перебуватиме по сусідству з Україною.

Щодо ядерної загрози, на думку Сергія, вона більш ніж реальна. Він дає цілих 70%, що на червону кнопку таки натиснуть. Причому метою стануть зовсім не прифронтові зони, а захід України.

Астроексперт розповідає, що у всіх розкладах президент РФ випадає на карті диявола, хоча має бути імператором. Це свідчить про те, що цією людиною керують якісь потойбічні сили. Володимир Володимирович довгі роки користувався послугами шаманів. Однак зараз, за ​​словами Кобзаря, акцент робиться на магії вуду.

Що чекає на Україну в найближчому майбутньому?

“На президента Білорусі випадають дуже погані карти”, – каже Сергія Кобзар. Вже давно ходять чутки, що Лукашенко може оголосити про мобілізацію. Але чи будуть білоруси нападати на українців? Питання неоднозначне, оскільки це залежить виключно від Олександра Григоровича.

За словами екстрасенса, Росія на нього тисне. Вона й надалі його шантажуватиме, погрожуючи. Крім того, не за горами нові протести у Білорусі. Проте Лукашенко має набагато більше шансів дожити до суду в Гаазі, ніж президент РФ.

Нещодавно він підписав указ про часткову мобілізацію. Фахівці в один голос заявляють, що на перебіг війни в Україні це навряд чи вплине. А ось на ситуацію всередині Росії ще як. Сергій Кобзар упевнений, що Росія так чи інакше розпадеться. Питання лише у часі та кількості частин.

Екстрасенс не відкидає повторного  вторгнення з боку Росії. Тому прикордонним областям поки що дуже рано розслаблятися. Чи це станеться насправді, точно не скаже ніхто. Але така можливість існує.

Фахівець упевнений, що ЗСУ вдасться звільнити всі окуповані території. Тільки з Кримом все буде набагато складніше. Кобзар вже заявляв, що у вирішенні кримського питання з’явиться третя сторона. Можливо, це буде Туреччина чи інша країна НАТО.

Коли все скінчиться?

Багато хто вірить, що відхід із життя президента РФ щось змінить. Але Сергій Кобзар закликає людей зняти рожеві окуляри та тверезо дивитися на ситуацію. За роки правління Путін довів свою ідеологію до рангу релігії. І ціле покоління встигло зрости в цих умовах.

Якщо президента Росії не стане, це не означає, що країна одразу зміниться. До влади може прийти така сама людина чи група людей. А може статися щось куди гірше. Так чи інакше, не варто сподіватися на щасливий моментальний момент.

До речі, екстрасенс попередив, що наступного року можлива поява нової хвороби. З Україною це ніяк не пов’язано, проте недуга пошириться на всю планету.

Чи вірити у таке? Вирішувати тільки вам. Зараз дуже багато хто дає власні прогнози, всі вони по-своєму цікаві.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, скріншот.

You cannot copy content of this page