fbpx
Цікаве
Свіжий прогноз нумеролога Христини Єгіазарової доволі цікавий, Адже цифри дійсно багато можуть сказати тим людям, які на них розуміються: сподіватися на світле майбутнє рф не доводиться. Чекати, терпіти і ще раз терпіти, доки політики у всьому розберуться самі. Третя світова, як вона передбачає, може розпочатися вже зовсім скоро. У Білорусі буде революція

Прогноз нумеролога Христини Єгіазарової доволі цікавий і вартий уваги. Адже цифри дійсно багато можуть сказати тим людям, які на них розуміються, привідкрити, так би мовити, віконечко у майбутнє, яке всіх нас так хвилює.

Буквально нещодавно нумеролог Крістіна Єгіазарова дала цікаве інтерв’ю на YouTube. У ньому вона розповіла, що чекає на Росію і світ найближчим часом. Судячи зі слів спеціалістки, сподіватися на світле майбутнє рф не доводиться.

24 лютого 2022 року РФ віроломно вторглася на територію суверенної України та розпочала війну проти нашої країни. Ще минулого року нумеролог Крістіна Єгіазарова передбачала, що таке може статися. Вона вважає, що події, які відбуваються зараз, трапляються раз на сторіччя.

На запитання, чи можуть люди щось змінити, нумеролог відповідає класично: краще нікуди не втручатися, адже таким чином ми лише підживлюватимемо негативну енергію. Іншими словами, чекати, терпіти і ще раз терпіти, доки політики у всьому розберуться самі.

Втім, для росіян подібна постановка питання не є новою. Отже, слова нумеролога частково можна вважати одним із інструментів російської “лінії”. Головне – подати це у гарному формулюванні про негативну енергію.

За словами нумеролога, кожен рік, починаючи з 2020-го і до 2026-го, є кармічним. Людям доведеться пережити низку трансформацій, багато з яких чекають на нас ще попереду. Хто зможе все це пройти і подолати, потрапить у абсолютно новий світ. Такі люди будуть у гармонії з самими собою.

Прогнози про найближче майбутнє

21 вересня 2022 року президент РФ оголосив про часткову мобілізацію. Крістіна Єгіазарова каже, що вона триватиме аж до кінця листопада. Цього ж місяця ситуація на фронті лише погіршуватиметься.

Більше того, фахівецька вважає, що Третя світова може розпочатися вже зовсім скоро. Також вона не виключає, що на нас чекає і ядерний спалах.

Нумеролог впевнена, що за Росію буде Китай. За її словами, у цих країн спільне інформаційне поле, вони обидві консервативні у своїх поглядах. А ось Європейський Союз чекає розвал і кризу. Втім, що може прогнозувати російська спеціалістка?

Важко не помітити імперських мотивів у промовах Христини Єгіазарової. Вона каже, що Європі варто усвідомити, що сперечатися із Росією не можна. Адже, мовляв, ми живемо на одному континенті, де від ресурсів РФ залежать багато країн.

“Всі ми зараз йдемо за мінусом своїх програм”, – резюмує нумеролог.

Згідно з нумерологічним прогнозом, у 2023 році на нас чекає криза, коли кожна країна буде стурбована своїм виживанням. У деяких держав (наприклад, Туреччини) на найближчі 10 років майбутнього немає взагалі, говорить вона.

Цікаво, що Христина не бачить спільного майбутнього у США та Росії. Проте вона прогнозує, що 2024 року до влади в Росії прийде нова людина, орієнтована на Захід. Він буде повною протилежністю Володимира Путіна.

У Білорусі буде революція. Це відбудеться у найближчі 2 роки. Але людина, яка стане на чолі держави, буде орієнтована на Росію. Тому ці країни залишаться союзниками. А ось із Туреччиною, Японією та Азербайджаном можна попрощатися назавжди.

Майбутнє Росії – туманне

Економічна криза в Росії лише посилиться у 2023 році. З країни продовжать їхати розумні люди, які могли б піднімати економіку. Людей за межею бідності ставатиме лише більше.

Проте нумеролог називає рік Водяного Кролика революційним у технологічному плані. Щоправда, швидше за все, це стосуватиметься інших держав.

У Росії ж можлива громадянська. Христина Єгіазарова несміливо уточнює: маленька. Наступного року очікується період тотального застою. Тож страшилки про залізну завісу для Росії можуть цілком стати реальністю.

Незважаючи на все сказане і те, що відбувається прямо зараз, нумеролог впевнено заявляє, що Росія має велике майбутнє.

Щоправда, за її словами, станеться це не раніше, ніж за 15 років. А війна в Україні, за словами спеціалістки, на різних стадіях триватиме до 2026 року.

Найважчим роком Христина називає 2024-й:

«Це рік карми. Все, що людина зробила поганого за останні 8 років, повернеться до неї саме в цей час».

Те саме стосується і добрих вчинків. Тож для когось цей рік стане успішним, а хтось мріятиме про його якнайшвидше завершення.

Ось такий прогноз дає ця нумеролог. Щиро кажучи, сприймати такі прогнози не варто взагалі. Ознайомитися – інша справа.

Ми ж непорушно віримо у Божу допомогу і в наші найкращі ЗСУ. Слва Україні! Всім миру, сил і Перемоги!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, скріншот.

You cannot copy content of this page