fbpx
життєві історії
Свою роботу Тарас любив, вона ж і познайомила чоловіка з коханням його життя. У Віталіни були проблеми з сантехнікою, а лагодити направили саме його. Доля – не інакше! Молоді люди довго не зустрічалися, при першій же можливості Тарас зробив Віталіні пропозицію руки і серця. Вже через рік подружжя чекало на первістка, та не все було “гладко”

Свою роботу Тарас любив, вона ж і познайомила чоловіка з коханням його життя. У Віталіни були проблеми з сантехнікою, а лагодити направили саме його. Доля – не інакше! Молоді люди довго не зустрічалися, при першій же можливості Тарас зробив Віталіні пропозицію руки і серця. Вже через рік подружжя чекало на первістка, та не все було “гладко”.

***

Тарас дуже хороша людина. Він добрий, без шкідливих звичок, завжди допоможе. Ніколи не відмовляв у допомозі людям похилого віку та малозабезпеченим. Давав їм їжу, гроші, свої старі непотрібні речі. Тарас працював звичайним сантехніком у ЖЕКу, але заробляв він добре. Його колеги і начальство дуже любили чоловіка. Та й Тарасу подобалась його робота.

Робота подарувала Тарасу і любов. На ній він познайомився зі своєю майбутньою дружиною. У Віталіни прорвало трубу, і Тараса відправили, щоб її полагодити. Коли чоловік і жінка побачили один одного, то відразу ж зрозуміли, що закохалися. Це було кохання з першого погляду.

Молоді люди зустрічалися рік і, нарешті, вирішили одружитися. Через деякий час, чоловік і жінка очікували на довгоочікуване поповнення в родині. Віталіна і Тарас дуже ретельно готувалися до появи дитини на світ. Вони знали, яка у нас медицина. Потрібно було заробити багато грошей, щоб забезпечити дитину. Та й для появи на світ гроші потрібні були. Адже медицина у нас не безкоштовна.

Хоч двоє і працювали, навіть Віталіна, будучи при надії, але грошей все-рівно не вистачало. Тому Тарас пішов в лікарню, щоб домовитися з лікарями. Там йому порадили хорошого фахівця. Він і грошей брав не багато. Якраз те, що було потрібно Віталіні і Тарасу. Коли чоловік і жінка познайомилися з акушером, то він їм дуже сподобався. І суму він, дійсно, назвав невелику. У сім’ї такі гроші були.

Але в день “Х” ситуація кардинально змінилася. Акушер з доброго чоловіка, перетворився в дуже злого лікаря. Він почав вимагати у подружжя непідйомну суму грошей. Незважаючи на те, що домовлялися вони про меншу суму. Але лікар сказав, що якщо грошей не буде, то навіть не підійде до Віталіни. Тарас був здивований. Він не знав, що робити, тому відразу ж побіг просити грошей у друзів.

Тарасу вдалося зібрати ще трохи грошей, але їх все одно не вистачало. Коли чоловік прийшов до лікаря, то він сказав, що не робитиме оперативне втручання Віталіні. Адже Тарас приніс йому не всю суму. Він побажав подружжю удачі і відправив до молодих лікарів-практикантів. Але тут Тарас не стримався. Він кинув гроші лікарю на стіл і почав йому погрожувати. Тарас вигукував, що якщо лікар нічого не зробить, то сильно про це пошкодує.

Через кілька годин Віталіна привела на світ малятко. Пологи приймав цей же лікар. Жінці дали найкращу палату, медсестри бігали до неї кожних п’ять хвилин і питали, чи все влаштовує Віталіну. А лікар постійно турбувався про стан здоров’я жінки і її малюка. Але найдивніше, що за все це Тарас не заплатив ні копійки.

Коли Віталіну виписали з пологового будинку, вона почала повторювати чоловікові про те, які у нас хороші лікарі. Казала, що безкоштовна медицина дійсно існує. Але у відповідь Тарас тільки сміявся. Він же знав справжню правду, але дружині не розповідав.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page