fbpx
Молитва
Сильна молитва за здоров’я матері, яку повинні знати діти

Слово «мама» – це все, що пов’язано з життям. Її турбота – це перше, що ми відчуваємо, прийшовши в цей світ. Кожна мама виховує і опікується свою дитину, проходячи через безліч труднощів.

Це заслуговує поваги та вдячності. І найкращим способом виразити свою любов стане молитва про матір .

Наші мами оберігають нас все своє життя. Навіть коли нам вже давно за 30, для них ми все одно залишаємося дітьми. Ми не в силах пояснити цю міцну зв’язок – справжню материнську любов.

Молитва за здоров’я матері до Ісуса Христа

,,Отець наш Небесний, в ім’я Господа нашого Ісуса Христа молитва моя про здоров’я матері рідний. Прийди і допоможи, яви чудо зцілення! Я вірую в обітниці, що нам, віруючим в Тебе.

Ранами твоїми ми зцілилися, і ти поніс наші немочі і хвороби на хрест. І нехай буде по вірі нашій! Господи, ми все в твоїх руках, ми сподіваємося на милість Твою безмежну. Амінь”.

Молитва Миколі Чудотворцю за здоров’я мами

Здоров’я матері просять діти у Миколи Чудотворця. Звернись до святого, ставши перед його іконою. Зробити це можна в храмі або будинку. Головне – віра в вимовлені слова. До того, як читати молитвослов, не забудь перехреститися і налаштуватися на правильну хвилю, звільнившись від негативних думок.

,,Святий Чудотворець Миколай, зі щирою молитвою звертаюся до тебе. Прошу тебе захистити моїх батьків від хвороб, від немочі і слабкості. Допоможи їм йти по шляху праведному і даруй їм надію на Царство Небесне. Не дозволь піддатися гріховним спокусам. Поклади за них перед Господом нашим. Хай буде воля твоя. Амінь”.

Цю молитву можна вимовляти не тільки за маму, а й за обох батьків. Вони подарували тобі життя і заслуговують хорошої молитви за здоров’я своєму.

Молитва про маму за її здоров’я до Пресвятої Богородиці

,,О, Мати Божа, допомоги і щит наш, егда попросимо, буди ізбавітельніца наша, на Тебе бо сподіваємося і завжди вседушно Тебе закликаємо: умилосердити і допоможи, пожалій і ізбави, нахили Своє ухо і наші скорботні і слізні молитви прийми, і якоже хочеш , заспокой і обрадуй нас, люблячих Безначального Сина і Бога нашого. Амінь”.

Свята Богородиця ніколи не залишиться байдужою до проблем православних. Звернись до Божої Матері з молитвою за здоров’я мами, і вона благословить її і всю твою родину.

У Біблії сказано: «Моліться без перерви». Бог закликає нас молитися постійно і старанно. Слова мають величезну силу і можуть творити чудеса.

Намагайся вимовляти ці молитви за здоров’я матері щодня. Нескладно виділити пару хвилин і сказати хороші слова. Піклуйся і люби свою маму, адже вона подарувала тобі життя!

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.

facebook