fbpx
Молитва
Сильна молитва для батьків, щоб у дітей все в житті вийшло

Материнська молитва з дна моря піднімає! Батькам в молитвах, щоб у дітей все вийшло теж потрібно конкретизувати, що ж саме бажають своїй дитині.

Так є молитви про добробут, про сімейне благополуччя, про дарування здоров’я, молитви захищають від ворогів. Чим більше конкретних молитов ви прочитаєте – тим краще. Християнська молитва, щоб все вийшло Слова самостійної молитви, щоб все вийшло в точності так, як ви просите, повинні бути щирими, йти від серця.

Іноді, нам здається, що наші молитви не доходять до Творця. Це не так. Можливо просто час їх виконання ще не настав. Покладіться на волю Божу – на все свій час.

Текст молитви щоб все вийшло – ангела-хранителя для щастя і успіх

Благодійник, святий ангеле, хранитель мій навіки вічні, поки живий є буду. До тебе волає підопічний твій, почуй мене і нізойді до мене.

Як облагодіяв ти мене багато разів, так ще раз ощасливлять.

Перед Богом чистий я, перед людьми ні в чому не завинив. Вірою жив я перш, вірою буду жити далі, а тому Господь обдарував мене своєю милістю і волею Його ти мене стерегти від усякої напасті.

Так нехай же збудеться воля Господня і ти, святий, виконаєш її. Прошу тебе про щасливе життя для себе і свого дому, і буде то для мене вищою нагородою від Господа. Почуй мене, ангела небесний, і допоможи мені, виконай волю Божу. Амінь.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.

You cannot copy content of this page