fbpx
Молитва
Сильні молитви за маму та її здоров’я. Мати – найближча людина у всьому світі, і кожна дитина для своєї матері бажає тільки найкращого

Мати – найближча людина у всьому світі, і кожна дитина для своєї матері бажає тільки найкращого. А благополуччя людини, як відомо, неможливо без міцного здоров’я, якого багатьом мамам так не вистачає.

Допомогти рідній людині можна своєю вірою в Спасителя, розмовою з Ним і Святими через молитву. Джерело

Молитва до Пресвятої Богородиці за здоров’я мами

О Мати Неустанної Помочі, Твій Божий Син, Якого тримаєш на руках Своїх, вислухує кожну просьбу Твою. Доручи ласкаво Йому хвору (ім’я), покірно молюся до Тебе. Промов тільки слово — і хвора одужає. Не відмов у цій ласці, бо надіємося на велику доброту Твою.

Проси Сина Свого, аби зберіг життя наше. Залишайся для хворої доброю і милосердною Цілителькою, бо в помочі твоїй віднайде сили втрачені. Прийди, о Мати Неустанної Помочі, на допомогу хворій і наділи її силою, аби покірно віддала себе волі Бога всемогутнього.

Дай їй ласку терпеливости, обережи від розпачу. О Мати Божа, розрадь і утіш нас, грішних і поспіши до нас зі Своєю неустанною поміччю. Амінь.

Молитва Господу

Владико, Вседержителю, Святий Царю, наказуяй і не умерщвляяй, утверждаяй нізпадающія і зводив би нізверженния, тілесні чоловіків скорботи ісправляяй, молимося Тобі, Боже наш, раба Твого (ім’я) немощствующа відвідай милістю Твоєю, прости йому всякий гріх вільне й мимовільне.

Їй, Господи, лікарську Твою силу з Неба пошли, доторкніться телеси, згас огневица, приборкай пристрасть і всяку хворобу таящуюся, буди лікар раба Твого (ім’я), збудуй його від одра болезненнаго і від ложа озлоблення ціла і всесовершенного, даруй його Церкви Твоєї благоугождающа і творяща волю Твою.

Твоє бо є, еже милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю і Сину і Святому Духу, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Особливою силою володіє молитва до Ісуса Христа

Господи Святий Ісусе Христе, Сину Божий. Звертаюся до тебе з молитвою про здоров’я матері. Помилуй рабу Божу (ім’я мами) і допоможи їй впоратися з недугами тяжкими та з хворобами невиліковними.

Надай їй сил для моління щирого, праведного і продовж мамі роки життя на Землі нашій грішній. Хай буде на все воля твоя. Амінь.

Святий Миколай наділений силою зцілення, тому потрібно до нього звертатися, стоячи на колінах перед іконою і просити про допомогу від хвороб батьків з таким текстом:

«Чудотворець Святий Миколай, з благанням взиваю до тебе. Захисти мою матір від втрати здоров’я, від хвороб смертельних і наруги. Допоможи їй знайти православ’я і віру праведну.

Молю, запобігти всім смути від гріха і падіння тлінного. Поклади за неї перед Господом Богом, відведи хвороби від матері моєї. Хай буде на все воля твоя. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь. »

Фото ілюстративне – tvoymalysh.com.ua