fbpx
Цікаве
Сильний екстрасенс Наталія Розумовська зробила свіже передбачення для України і сміливу заяву про те, чого ми так дуже чекаємо: «Сніжинки полетять – війна заспокоїться! Я подивилася саме зимові місяці: грудень, січень, лютий»

Сильний екстрасенс Наталія Розумовська зробила свіже передбачення для України і сміливу заяву про те, чого ми так дуже чекаємо: «Сніжинки полетять – війна заспокоїться!»

Отже, говорить пані Наталія, наближаються холоди й морози, як ми переживемо цей час? Що буде відбуватися? Чи будуть тривати бойові дії?

– Я подивилася саме зимові місяці: грудень, січень, лютий. Це ті три місяці. Коли всім важко й холодно.
Зима – це грудень 2022 року, який я не люблю і чекаю не дочекаюся, коли він закінчиться, і два місяці наступного, 2023 року.

Подивлюся для початку зимового Архангела, який нас буде захищати й допомагати нам.

Цей Архангел – Задкиїл. Це гарний ангел, ангел прихильності, милості, милосердя, пам’яті і філантропії, на щиту якого – хрест захисту й милосердя.

Я прочитую це так: зима, холод – і цей Архангел каже: «Зупиніться! Стоп!» І мене це радує. Бо на початку війни Люцифер був у кожному розкладі. Зараз зло відходить.

Зима – жінка. Вона поруч з хмарами, зі світлими й темними. На грудень випадає чоловік-лідер, він буде командувати.

Грошей у ворога вже нема, а полеглі туди будуть йти і йти, під ногами у ворога – щур, тому він буде нести великі втрати. До зими будуть бої.

В холодний час будуть великі паузи і зміни, багато подій добрих і злих подій.

На лютий карти показують рішення, перемовини – виходить сонце, і карта «конюшина», трилисник – батько, син і святий дух. Ми будемо мати прихильність і заступництво вищих сил. Вони приймають свої рішення.

А взагалі ці всі події – це кара людству, дуже вже ми всі нагрішили в нашому житті. Віддалилися від Бога, стали «всесильні».

Бачу двох чоловіків – молодшого і старшого. Молодший – з любов’ю, з чистими намірами. Зимою дізнаємося, що це за чоловіки конкретно.

Січень і лютий – пом’якшення, менше хмар. Карти показують сонце – світло.

Ось таке передбачення тарологині. Хочеться вірити саме у добрі прогнози й у те, що з кожним днем наближається наша перемога.

Віримо у краще і наші найкращі ЗСУ! Слава Україні!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, скріншот.