fbpx

Сильний український екстрасенс, циганський спадковий практик Роман Завидовський зробив свіжий прогноз щодо ситуації з енергозабезпеченням України, відповів, чи будуть проблеми з електрикою до кінця осені-2022. «На скільки тяжкою буде ця криза? Давайте подивимося разом»

Сильний український екстрасенс, циганський спадковий практик Роман Завидовський зробив свіжий прогноз щодо ситуації з енергозабезпеченням України, відповів, чи будуть проблеми з електрикою до кінця осені-2022.

– Мені останнім часом дуже часто ставлять одне й те саме непросте запитання, яке стосується кризи електроенергії, – говорить Роман.

«На скільки тяжкою буде ця криза?» Давайте подивимося разом на період часу до кінця осені-2022.

По три карти дістанемо з циганської колоди карт і гральної колоди.

Перша карта на циганській колоді – «Агресія». Це погана, небезпечна карта, яка говорить про те, що ворог буде агресувати і вести себе досить неадекватно в тих питаннях, які стосуються електростанцій та електропостачання.

Тобто наш противник вважає, що у такий підступний спосіб нас можна буде зупинити, позбавивши нас електроенергії та енергоносіїв.

Наступна карта – карта «Дому». Вона попереджає українців подбати про безпеку й захист ваших осель, про те, щоб у домі всього вистачало на найближчий період часу до кінця цієї осені.

Ще одна карта – «Противник», теж не добра карта.

Ворог зачаївся, вичікує, щоб завдати несподіваного удару. Карта говорить про те, що ми маємо бути готові до будь-чого, оскільки противник агресивний і підлий. Саме тому мусимо підготуватися до будь якого розвитку подій, подбати про свій дім.

З гральної колоди перша карта – 5 хрестова. Карта активної боротьби. Й дійсно зараз відбувається одна з найактивніших фаз боротьби за весь період війни.

Наступна карта – 6 хрестова. Символ цієї карти – блискавка. Це несподівані удари, повітряні несподівані атаки. Це все на період до кінця осені.

І карта 2 хрестова – це карта якихось переміщень, перевезень, логістики.

Цікаво, що на цій колоді всі карти випали хрестові. Хреста – це масть, яка відповідає за рух, активність. Людям варто бути максимально активними. Це теж свого роду підказка всім нам.

Ворог буде лютувати, казитися, до кінця цієї осені може бути дуже гострою.

– Тому бережіть себе, подбайте про свої запаси, пам’ятайте: силою молитви та силою Господа можемо подолати все! – завершує свій прогноз екстрасенс.

Джерело – Ютуб-канал Романа Завидовського.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, скріншот.

You cannot copy content of this page