fbpx
життєві історії
Син каже: “Мам, ти сама винна! А чого ти хотіла? Ти навіть Сніжану на ім’я не кличеш. Це її квартира, і вона має повне право не запрошувати тебе в гості. Будемо зустрічатися на нейтральній території”. Людоньки, якби ви знали, який мій Богдан там ремонт зробив. Він стільки грошей туди вклав, а я не маю права! Соромно комусь сказати. Бог високо, все бачить. Надіюсь, скоро все їй повернеться сторицею

Син каже: “Мам, ти сама винна! А чого ти хотіла? Ти навіть Сніжану на ім’я не кличеш. Це її квартира, і вона має повне право не запрошувати тебе в гості. Будемо зустрічатися на нейтральній території”. Людоньки, якби ви знали, який мій Богдан там ремонт зробив. Він стільки грошей туди вклав, а я не маю права! Соромно комусь сказати. Бог високо, все бачить. Надіюсь, скоро все їй повернеться сторицею.

Відносини з Ніною Митрофанівною, моєю свекрухою, у нас не склалися з першого дня знайомства. — каже 30-річна Сніжана. — Вона була дуже незадоволена моєю зовнішністю. Ви не повірите, але це правда. Коли син привів мене до неї, то вона ледве стрималася, щоб встояти на ногах. Але ж Богдан попереджав її. Думав, все обійдеться. Але не тут було!

Зрозуміло, виглядає Сніжана дещо незвичайно. Вся “розмальована”, де не глянь, всюди сережки, голова майже лиса. Ніна Митрофанівна, якій уже 60 стукнуло, мабуть, дещо по-іншому уявляла наречену сина. Тільки й перешкодити їхнім стосункам вона не могла.

Богдан був привабливим і багатообіцяючим хлопцем, але замість усіх його численних стереотипних шанувальниць вирішив одружитися з незвичайною дівчиною. А в його матері, дивлячись на неї, тільки сльози на очах з’являлися.

Сніжана і Богдан одружилися вже 5 років тому. Хоча мати всіляко відмовляла сина від цього кроку. Вона думала, що син зрозуміє і не пов’язуватиме життя з цією дивною дівчиною. Після весілля Богдан переїхав до дружини і зажили вони дружнім життям.

Богдан незабаром доробив ремонт у квартирі подружжя, придбали сучасні меблі. Але свекруха так і не могла змиритися зі своєю невісткою, бо до інших недоліків додався ще один — вона не хотіла мати дітей. А ось Богдану вони теж були потрібні, як і його матері, але наполягати на цьому він не став. У результаті свекруха не могла дивитися на невістку.

В інших сім’ї як сім’ї! – зітхала вона, – а в Богдана – Не зрозумій що! І чим вона взяла його? Не зрозумію! Він у ній душі не чує, курортами їздять, квартиру їй обробив, подарунків накупив. Я йому пояснюю – ти не мудрий, навіщо ти гроші в чуже житло вкладаєш? Гаразд би загальна квартира була, так її ж. Навіщо тобі це потрібно? Якщо вона тебе вижене, то босий підеш. А він лише відмахується від мене — бачиш дорослий! Бачила я, як він розуміється. Обведе вона його навколо пальця, ох обведе…

Якщо ж дивитися правді в очі, то ремонт цей, який її син зробив власним коштом, Ніна Митрофанівна на власні очі оцінити не могла. Просто була в курсі того, що поки він тривав, діти жили на орендованій квартирі.

Мабуть, усе з нуля туди завезли! — нарікає Ніна Митрофанівна. Шпалери набагато швидше клеяться. Навіть лячно уявити, скільки туди грошей вкладено! Швидше за все, поміняв там все від “а” до “я”!

– Ну, так пішла б і подивилася, чого вони там навернули, — каже їй знайома. – Невже не цікаво?

Ніні Митрофанівні було дуже цікаво подивитись життя молодих. Тільки ніхто її у гості не кликав. І тому вона лише здогадувалась про масштаби ремонту.

– Напевно, ця твоя дружинонька проти того, щоб я до вас у гості навідувалася, так? — бідкається мама синові.

– Мамо, а чого ти чекала? Вона ж чудово знає, як ти до неї ставишся! Вона ж все бачить! Як ти до неї, так і вона до тебе. Все справедливо. Ти ж її навіть на ім’я не кличеш. Ну, це твоя справа. Тільки після цього вона навряд чи захоче з тобою бачитися. І не сподівайся. Вона не винна тобі нічого.

Якщо чесно, то Сніжана й справді заборонила чоловікові запрошувати до квартири свекруху. Вона так йому й сказала. Якщо він хоче з нею бачитися, то десь на нейтральній території. А в будинку неприємних людей не повинно бути.

Вона йому в усьому вказує, буквально під каблуком тримає. А він і не проти! — бідкається Ніна Митрофанівна. — Він у своїй хаті нічого вирішити не може! І заробляє для неї, і горбатиться, і вкладає. При цьому мати покликати у гості не можна! Сором який!

Як ви думаєте. Чи може дружина заборонити чоловікові приводити в її будинок свою матір, навіть коли за всіма правилами це справді її житло?

Чи інший би такого не стерпів і поставив дружину на місце? А Богдан і справді підкаблучник? Чи правий Богдан в цій ситуації, коли став на бік дружини?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!