fbpx
життєві історії
Син купив собі і Наталі по крутій машині, почав будувати царську дачу. Я ще хотіла, щоб він все оформляв на мене, але син і слухати не хотів. Він довіряв Наталі, хоч там здалека було видно, що кине вона його при слушній нагоді. Дванадцять років вони прожили разом. Наталя до того дня ретельно готувалася. Все в неї було прораховано. Я таки зустріла її в місті і “вилила” свою душу. Людина і дня не пропрацювала, а роток роззявила на все і зразу

Відчувало моє серце, що все у Віталика і Наталі закінчиться розлученням. Чому тільки не вберегла його, тепер залишився без нічого, бо та все прибрала до рук. Вона свого, хоча там нічого її немає, не упустила.

Син одружився в 27 років. Наталя працювала в кафе, стояла за барною стійкою, а Віталик мій зайшов, на свою голову, кави випити.

Зустрічались вони близько року, а потім почали готуватися до весілля.

Мій чоловік навіть на пів року на заробітки поїхав, щоб не брати кредит, щоб допомогти сину з організацією весілля.

В нас є ще старший син. Ми свого часу йому весілля зробили, ось і тут мали допомогти, щоб потім ніхто не ображався.

Віталик тоді розкручував з другом свій бізнес. Гроші були, але він те що заробляв, вкладав у знову у бізнес, щоб вийти на вищий рівень.

Після весілля вони почали жити разом спершу на орендованій, а коли Віталик розкрутився, взяли трикімнатну квартиру в новобудові, але в іпотеку.

Наталя все скиглила, що Віталик проти того, щоб вона працювала в цьому закладі. Мені й самій ця робота не до вподоби. Я декілька разів пропонувала Наталі місце на базарі, щоб купила собі точку і продавала. (в мене така робота). Але невістка моя вирішила, що нема чого працювати, рано прокидатися, тому після того, як розрахувалася, а це навіть не рік після весілля – засіла дома.

Замість того, щоб допомогти Віталику з виплатою аліментів, вона ще більше почала тринькати його гроші.

Син, я вважаю, має золоті нерви, раз мовчав з приводу цього.

Легко не було, але за сім років мій Віталик таки закрив повністю іпотеку. Бізнес в нього процвітав.

Наталя так і сиділа дома. Точніше, не сиділа, а літала по салонах краси, масажах, курортах з подругами.

Дітей в них не було. Мені було прикро, бо Наталя, замість того, щоб шукати причину, розважалася. Було таке враження, що вона спеціально щось робить, щоб не подарувати Віталику нащадків.

Син купив собі і Наталі по крутій машині, почав будувати царську дачу. Я ще хотіла, щоб він все робив через мене (по документах), але син мій і слухати не хотів. Він довіряв своїй Наталі, хоч там здалека було видно, що кине вона його при слушній нагоді.

Дванадцять років вони прожили разом. Наталя до того дня ретельно готувалася. Все в неї було прораховано.

Я не знаю, як їй було не соромно в очі признатися Віталику, що в неї є інший, і вона подає на розлучення, наймає адвоката, щоб все порівно розділити. Майно ж нажите вже в шлюбі – разом.

Я одного разу підловила її, як та з перукарні виходила.

– Ти і дня не пропрацювала. Невже не соромно ось так з моїм сином чинити?

Вона лише єхидно посміхнулася і попросила в їх шлюборозлучний процес не лізти.

Що я тоді пережила…

Читайте також: Це була обідня перерва, і в їдальні, як завжди, поглядом шукала, де мій Віталик, та щось не могла знайти його. Подумала, що затримується, тому вирішила зайняти столик. Коли лише присіла, до мене підійшла незнайома жіночка, сіла біля мене і каже: “Я знаю, що ти Люся, мене звати Ніна, прийшла сказати, що чекаю дитину від Віталика. Не чекай його, він більше не повернеться, з роботи теж звільнився. Вибач, але таке життя”

Але найбільше мене здивував син.

Він віддав квартиру, за яку сплачував більше п’яти років сам і автівку, Наталі без суду і всього того.

Собі залишив недобудовану дачу і машину свою.

Зараз моя колишня невістка при надії. Живе з новим чоловіком в квартирі мого сина. Я не полінувалася і дізналася про цього її нареченого.

Він також розлучений, має від першої дружини двох дітей. Друга дитинка народилася не здоровою. Там багато проблем, ось він і вирішив втекти до Наталі від цього всього. Залишив жінку з бідою сам на сам.

Я вважаю, що це не мужчина…

Мій Віталик зустрічається з дівчиною. Вероніка мила, добра, розумна. Благаю Бога, щоб змилосердився над сином і подарував йому щасливу долю. Він, як ніхто інший, на це заслуговує.

А Наталі, я більш ніж впевнена, повернеться все бумерангом…

Що скажете?

Автор – Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page