fbpx

Син одружився, і все було у них з невісточкою прекрасно, народився у них синочок, наш онук. Купили ми їм ділянку і потихеньку почали будувати дітям окреме житло. Але тут приїхали батьки невістки до нашого міста і купили собі будинок, але оформили його на мою невістку. Тут все і пішло наперекосяк. Через сваху і її будинок діти розійшлися, я така зла не неї

Син одружився, і все було у них з невісточкою прекрасно, народився у них синочок, наш онук. Купили ми їм ділянку і потихеньку почали будувати дітям окреме житло. Але тут приїхали батьки невістки до нашого міста і купили собі будинок, але оформили його на мою невістку. Тут все і пішло наперекосяк. Через сваху і її будинок діти розійшлися, я така зла не неї!

Син одружився, і все було у них з невісточкою прекрасно, народився у них синочок, наш онук. Купили ми їм ділянку і потихеньку почали будувати дітям окреме житло. Але тут приїхали батьки невістки до нашого міста і купили собі будинок, але оформили його на свою дочку. Тут все і пішло наперекосяк. Через сваху діти розлучилися, я така зла не неї!

Було ось як.

Син заробляв гроші і продовжував будувати свій будинок, а моя невістка зі свахою почали з нього вимагати вкладати гроші в їхній будинок. З цього і почалися проблеми. Син прийшов жити до нас, дитину йому не дають, ми внука не бачили вже давно. Якщо син хоче побачити дитину, то тільки в присутності невістчиних батьків.

Я бачу, що він любить свою дружину і сина, але жити там разом не хоче і невістка до нас не йде, каже, що у неї є тепер свій будинок, і що її батьки забезпечать і її, і дитину теж. Ось так і живуть уже майже рік, окремо один від одного. хіба це родина? Я така зла на свазу!

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page