fbpx

Син приїхав до мене сам не свій. Говорити нічого не хотів, одразу ж пішов спати. Я ж зранку подзвонила невістці, і сказала, що такими чоловіками як мій син, не розкидаються. – В любій сімейній ситуації треба задуматись жінці! Запам’ятай. Ти, берегиня дому, тепла і миру. Ти ж розумна жінка. Повинна так з чоловіком жити, щоб все його влаштовувало. Така вже наша жіноча доля. – Насправді Леся мені нічого не відповіла, хоч тут розум мала. Потім сваха зі мною зв’язалася

Мій син вже два роки, як одружився. Насправді Леся, як людина, мені подобалася з самого початку. Вона розуміється в кухні, любить чистоту в домі, і до мене гарно відносилася. А ще коли Орест мені сказав, що вона сімейна лікарка, моєму щастю не було меж.

Перший наш конфлікт відбувся власне з останнього приводу.

Я хотіла з нею підписати декларацію, і щоб вона мене й оглядала, але Леся навіть мені не дала договорити і сказала, що “своїх” не лікує.

– Це перше правило лікаря. Все щось вам буде не так, і відносини через це руйнуються. У вас гарна лікарка, ось і залишайтесь з нею.

Я ради справедливості сваху набрала, а вона мені це підтвердила. Виявляється, Леся ні рідну маму, тата ні бабусю не лікує.

Ну добре, правила так правила.

Я з цим заспокоїлася.

Потім була неприємність через сина.

Не знаю, що в них там відбулося, але посперечались вони добряче. Син приїхав до мене сам не свій. Говорити зі мною не хотів, одразу ж пішов спати.

Я ж зранку подзвонила невістці, і сказала, що такими чоловіками як мій син, не розкидаються.

– В любій сімейній ситуації треба задуматись жінці! Запам’ятай. Ти, берегиня дому, затишку, тепла і миру. Ти ж розумна жінка. Повинна так з чоловіком жити, щоб все його влаштовувало. Така вже наша жіноча доля.

Насправді Леся мені нічого не відповіла по телефону, хоч тут розум мала.

Потім сваха зі мною зв’язалася, сказала, щоб я свої “повчання” тримала при собі.

Діти то помирилися, а я стала ворогом, особливо для невістки, номер один.

А недавно я дізналася, що Леся планує з подружкою їхати кудись за кордон. Вона то каже, що на якісь курси, але я ж знаю ту молодь.

Сину вже натякала, щоб він “добро” не давав, а Орест тільки сміється.

Читайте також: У вихідні Христя лежала на ліжку, як та гнивка, і командувала, щоб вони зі Степаном смачненького з’їли. Я і варила і пекла і прибирала і продукти купляла. Але це ще пів біди. Деякий час невістка не працювала, інколи виїжджала кудись на замовлення. А одного дня вона поставила мене перед фактом, що ввечері прийде на манікюр її подруга до нас в квартиру. Ну я що, зміючка, та нехай приходить. Наступного дня прийшла подруга подруги, потім кума і пішло поїхало

Мені то що, а потім просто щоб не плакав.

Замість того, щоб мені над онуками працювати, вона роз’їжджає по закордонах.

Я не розумію ту молодь, чесне слово…

Автор – Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page