fbpx
Шоу-бізнес
Син Таїсії Повалій на 144 день війни показав своє справжнє обличчя: і де ж подівся патріотизм. Невже мамочка на свій бік перетягла. “Українська нація не краща за російську” (фото)

Син Таїсії Повалій на 144 день війни показав своє справжнє обличчя: і де ж подівся патріотизм. Невже мамочка на свій бік перетягла. “Українська нація не краща за російську”

Син гастролерки Таїсії Повалій, яка живе в РФ і підтримує політику Кремля, Денис заявив, що росіяни добрі і виявив свою справжню сутність щодо рідної країни. Чоловік звернувся до шанувальників, де розкритикував тих, хто стикає лобами українців та мешканців РФ. Також артист порадив почитати російського письменника Федора Достоєвського. Ймовірно, через його цитат про дурнів.

Про це він написав у Instagram-stories. За словами Дениса, українці добрі, а росіяни погані. Але насправді цим він наголосив на “перевазі” однієї нації над іншою, назвавши представників однієї горилами, а іншої – шимпанзе.

“Друзі, не в образу австралійським пітекантропам, хто там найголосніше кричить про перевагу однієї нації над іншою? Навколо вистачає і і шимпанзе, і горил! А Достоєвського все-таки почитайте, хоч він і сумний”, – написав Повалій.

Під австралійськими пітекантропами Повалій мав на увазі “жeртв пропаганди”, які вірять, що українська нація нібито краща за російську.

Ну ось, а ми так надіялись на підтримку…

Слава Україні! Слава ЗСУ!

Фото – скріншот