fbpx
життєві історії
Син з невісткою живуть у мене, тому все що відбувається, я бачу на власні очі. Того вечора Інна з роботи повернулася не одна. Її підвіз, як вона каже, “колега”. Вони ще хвилин десять сиділи в автівці, тільки жаль, що вікна в нього затемнені, і я нічого не побачила. Ох і розмова в нас тоді була. Ну не витримала я такого нахабства. А на наступний день Іван в наказовому тоні сказав, щоб я в його Інночки пробачення просила

Син з невісткою живуть у мене, тому все що відбувається, я бачу на власні очі. Того вечора Інна з роботи повернулася не одна. Її підвіз, як вона каже, “колега”. Вони ще хвилин десять сиділи в автівці, тільки жаль, що вікна в нього затемнені, і я нічого не побачила. Ох і розмова в нас тоді була. Ну не витримала я такого нахабства. А на наступний день Іван в наказовому тоні сказав, щоб я в його Інночки пробачення просила.

***

Мені іноді здається що мій син сліпий. Дружина прямо у нього перед очима крутить роман з якимось мужиком, а він цього ніби не бачить.

Розумію, що він постійно на роботі, але я-то сиджу вдома і все бачу. Вже цілий місяць невістку привозить з роботи якась машина. У нас навіть трапився конфлікт одного разу через це.

Увечері невістка приїхала з роботи. Замість того щоб вийти з машини, вона ще хвилин 15 сиділа і розмовляла.

Коли Інна піднялася додому, я їй нагадала про те, що у неї є чоловік і нічого їздити з якимись мужиками.

Вона ж стала на мене нападати, мовляв, нічого лізти не в свою справу.

Коли Іван повернувся з роботи я не стала йому нічого говорити. А через 10 хвилин він прийшов і почав мене дорікати, що я довела його дружину до сліз.

Я спробувала йому пояснити, але Іван не став слухати, сказавши, що знає, що його ненаглядную іноді підвозить додому колега.

Я не стала йому говорити що це триває щодня протягом місяця – побоялася ще більше його розсердити.

На ранок я вирішила перед ним вибачитися. На що він мені сказав, що я повинна вибачатися не перед ним. А перед нею, цією вертихвісткою!

Ми живемо всі разом і мені не хочеться, щоб між нами почалася війна. Але син не хоче помічати, що невістка ним маніпулює, а тепер ще намагається налаштувати проти мене.

Дуже не хочеться щоб мій син ходив рогоносцем. Але я не знаю що робити в цій ситуації.

Спробувати поговорити з сином все йому пояснити, чи все-таки краще не лізти, нехай розбираються самі?

Що скажете?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!