fbpx
життєві історії
Синку, ти б їй хоч раз її місце вказав по-дорослому, по-чоловічому, як це наші  діди-прадіди робили. Ось тоді жінка слухняною буде, як хусточка шовкова! Де ти її взагалі відкопав!- повчала мого чоловіка Михайла Марія Харитонівна, а я чула. Чоловік на сім років старший за мене. Зараз мені двадцять шість. У нас вже підростає син і ось я при надії другою дитиною. Пішла на принцип і зробила по-своєму

Останнім часом у мене остаточно зіпсувалися стосунки зі свекрухою Марією Харитонівною. Чоловік Михайло на сім років старший за мене, познайомилися ми з ним на прогулянці. Зараз мені двадцять шість. У нас вже підростає син Роман і ось я при надії другою дитиною.

Мій коханий чоловік вийвився дуже слабохарактерним, в усьому йде на поводу у своєї матері. А та рада старатися! Марія Харитонівна весь час пхнеться і втручається до нас зі своїми порадами і дає рекомендації, в яких моя думка нікого не цікавить.

Матері Михайла завжди всього мало. Я, чекаючи другу дитину, продовжую працювати, а вона все одно знаходить, до чого причепитися. Якось, кілька місяців тому, вона прийшла до нас в гості і почала знову вказувати мені, що і як я повинна робити. Тоді я вперше в житті образилася, пішла на принцип і зробила по-своєму. Відтоді Марія Харитонівна стала сама не своя. Весь час розповідає своєму «хлопчику», яка я погана і недолуга.

Мені це порядком набридло. Я вирішила поїхати з Михайлом до його матері і розібратися в ситуації. Ми домовилися, що говорити буде він, а я просто помовчу, враховуючи мій делікатний стан. Але ледве ми переступили поріг будинку, відразу ж на мене обрушився шквал. Я була і поганою, і не рівнею Михайлику, і неосвіченою, і недолугою… В кінці Марія Харитонівна просто обурилася, нібито вона не знає, де міг мене таку підібрати її син і йому варто мене виховувати по-чоловічому, аби я була слухняною і такою, як треба.

– Синку, ти б їй хоч раз її місце вказав по-дорослому, по-чоловічому, як це наші  діди-прадіди робили. Ось тоді жінка слухняною буде, як хусточка шовкова! – повчала мого чоловіка Михайла Марія Харитонівна прямо при мені. – Де ти її взагалі відкопав!

Я мовчала, але і чоловік не промовив жодного слова! Навіщо я вислуховувала всю цю маячню? В апогеї волання Марії Харитонівни я просто розвернулася і пішла. Михайло пішов за мною. Зараз я припинила будь-яке спілкування зі свекрухою. А ось з чоловіком не знаю що робити… Як до нього ставитися після цього? Яи потрібен такий батько моїм дітям, а мені – чоловік? Але ж і гірші є, як каже моя мама…

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!