“Ситуація реально важка!”: учасник “Битви екстрасенсів” Макс Гордєєв поділився з українцями новим прогнозом щодо війни з загарбниками. Чого чекати мешканцям столиці і не тільки!

“Ситуація реально важка!”: учасник “Битви екстрасенсів” Макс Гордєєв поділився з українцями новим прогнозом щодо війни з загарбниками. Чого чекати мешканцям столиці і не тільки!

Відомий екстрасенс дав невтішний прогноз для Києва.

Макс Гордєєв, який приймав участь у проєкті “Битва екстрасенсів” повідомив українцям, яку ситуацію очікувати в столиці найближчим часом.

Такий прогноз екстрасенс дав у відомому всім інтерв’ю Славі Дьоміну. Якщо коротко – загарбники не будуть зупинятися в своїх чорних справах!

“Буде ситуація реально дуже важка. Багато людей будуть в поганому енергетичному стані. Багато хто буде лаятися. Буде дуже сильний напряг. Далі будуть намагатися зруйнувати силу і дух нашої країни і конкретно Києва. Київ – це серце країни. Але загалом позитивні карти падають. Десятка кубків каже, що попри те, що нерви будуть здавати, ситуація буде більш-менш стабільною”, – сказав у інтерв’ю експерт.

Також Гордєєв наголосив на тому, що інформація, яка недавно прозвучала, про переселення киян в інші більш безпечні і більш стабільні з точки зору енергетики регіони не підтвердилася його картами. Як уточнив таролог, йому випали тільки світлі і позитивні карти сонця, перемоги і удачі, тому хвилюватися через це нема потреби.

Вкінці інтерв’ю Слава Дьомін задав запитання про 7 листопада, адже кажуть, що в цей день буде ще одна масова атака на столицю і всю Україну.

“Ситуація буде спокійною по всіх регіонах України. Будуть військові дії, деякі “прильоти”. Але глобально ситуація не зміниться. Зміни будуть, але не варто на цій даті зациклюватися”, – наголосив експерт.

Все буде Україна!

З нами Бог, за нами Перемога!

Слава мужнім героям України!

Фото – скріншот з відео