fbpx
Цікаве
Сива старенька віщунка з Покуття, людина сили пані Оксана побачила майбутню долю українців: – Показує хрести, хрести, хрести

Сива старенька віщунка з Покуття, людина сили пані Оксана побачила майбутню долю українців.

Пані Оксана має дар пророкувати майбутнє.

– Я кидаю на карти, бо не маю, за що жити, але це великий гріх! Тому маю багато проблем у житті, наплакалася за дітьми. Чоловік був у мене і 5 дітей. Та чоловік любив випити. один син полинув на небесамаленький, а потім і другий. А затім і дочка. і лишила мені трьох дітей, – розповідає про своє життя пані Оксана.

– Я памятаю, іншу війну, німців, – згадує віщунка і ділиться спогадами, як окупанти хотіли позбавити життя її маму, а жінка впала перед ними на колін і молила, розповідаючи про своїх 8 діток. І ті пожаліли українську матір.

Коли бабусю запитали, чи бачила вона якісь пророцтва про сучасну війну, пані Оксана відповіла:

– Скоро краю я ще не бачу, багато хлопців поляже. Карти мені всього не показують, показує хрести, хрести, хрести… Не вижу скорого закінчення. Ліпше, ліпше, ліпше – і знову гірше…

Росія – одна родина, Україна – інша родина, кожна хоча собі. Буде, як Бог дасть.

Хто переможе?

– У святому письмі пишеться, що так мало бути. Ця війна мала статися. мені всіх шкода, і тих і тих. Матері всі плачуть. Молиттся треба, просити Бога і сповідатися. У майбутнбму я бачу добру долю України.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.