fbpx

Та мені байдуже, що в Максима є дружина і діти. Я з перших днів чую, що в них нічого не ладиться. Мені з раннього дитинства казали, що я красуня, яких світ ще не бачив. І рано чи пізно, Максим зрозуміє, що такі жінки на дорозі не валяються. Лише зі мною він зможе бути щасливим. І те, що він мені зараз каже, що нічого не збирається міняти, лише до пори до часу. Ось побачите!

Можна сказати, що моя краса привела мене до такого життя. З обличчям принцеси і талією моделі я завжди могла обкрутити будь-якого чоловіка, на якого поклала око. Тільки сьогодні я знаю, що це не була перемога. Мої нинішні стосунки зводять мене з розуму. І хоч я сама це визнаю, я не можу його покинути. Я закохалася.

Уже в п’ять років я вислуховувала від рідних, яка я красива.

– Наша Іванна як принцеса, – щоразу казала бабуся.

У мене красиві зелені очі, кучеряве світле волосся та ангельська усмішка. У мене вже в першому класі було кілька залицяльників. Вони малювали мені сердечка і таємно посилали поцілунки. Я почала використовувати свій шарм починаючи зі школи.

Я там була зіркою. Однокласники або терпіти мене не могли, або любили. Серединки не було. Мені дуже подобалося, як хлопці бігали за мною.

Після школи я все це продовжила. Мені було байдуже, що якийсь хлопець сильно переживає те, що я його покинула. Іноді я залишалася у стосунках довше, тому що це мало певні переваги. Хто б не хотів отримувати безкоштовні ювелірні прикраси або ресторани?

У цьому дусі я діяла кілька довгих років. Я ігнорувала питання мами про те, коли я вийду заміж. Я була “самотньою”, і мені було цілком нормально бути не “зв’язаною”.

Той факт, що більшість моїх подруг вже давно створили свої сім’ї, мене не змусив змінити своє життя. Я таємно сміялася з них і продовжувала вести невимушений спосіб життя.

Але потім сталося те, чого я не очікувала. Я закохалася.

Максим мене дуже вразив. Правда, я довго не хотіла в цьому зізнаватися. Лише в той момент, коли я сама почала його шукати. Я прагнула його уваги. Я знала, що хочу залишитися з ним на все своє життя. Але наші стосунки були як “американські гірки”. Трохи вниз, трохи вгору.

Виною всьому те, що Максим одружений і має сім’ю. У нього та його дружини проблеми, і я думала, що це мені лише на користь. Іншими словами, я просто його втішала, і говорила, що зі мною він знайде справжнє кохання і спокій.

Якби я була “попередньою” Іванною, яка просто використовувала чоловіків, можливо, це б спрацювало. Але я його люблю. Він, мабуть, перша людина, про яку я можу таке сказати.

Коли я почала висувати вимоги до Максима у вигляді розлучення і спільного майбутнього, він повівся зі мною доволі дивно.

– Я не хочу розлучатися, а тим більше – через тебе, – сказав він, і я отетеріла.

– В такій формі, як ми зараз зустрічаємось, все і продовжиться. Не більше! А якщо тобі це не подобається, я тебе не тримаю, – додав він, і мій світ завалився.

Читайте також: Свекруха почала розпитувати, чи ми вже облаштувались в новій квартирі. А я візьми, та й ляпни, що поки не дуже, бо нема поки з чого їсти. (Старий посуд я не хотіла перевозити). І ось в неділю, ближче обіду, задзвонив дзвінок. Двері пішов відкривати чоловік, а я чуть не зомліла, бо свекруха стояла з якимись коробками. Ці червоні маки досі стоять перед очима. Чим вона тільки думала!

Це так важко, коли ти когось любиш, а з тобою ось так поводяться.

Я знаю, що маю покинути Максима, але я цього не зроблю. Я не з тих дівчат, які так легко здаються. Прийде час, і він покине свою дружину. Я в цьому впевнена.

Такі жінки, як я, на дорозі не валяються. І Максим це, рано чи пізно, зрозуміє!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page