fbpx

Та ясно, що мені було образливо, коли на день народження онук мене обійшов стороною, а мою сваху так ніжно назвав – “бабусею”. Але хіба я винна, що невістка все робить для того, щоб відгородити мене від Матвійка? Але Боженька високо і все бачить, тому ця ситуація, що трапилася зі свахою, не просто так дана. Вже бачу і син чуть не кожного дня телефонує, і до себе почали запрошувати

Та ясно, що мені було образливо, коли на день народження онук мене обійшов стороною, а мою сваху так ніжно назвав – “бабусею”. Але хіба я винна, що невістка все робить для того, щоб відгородити мене від Матвійка? Але Боженька високо і все бачить, тому ця ситуація, що трапилася зі свахою, не просто так дана. Вже бачу і син чуть не кожного дня телефонує, і до себе почали запрошувати.

Я майже не бачу свого онука, зате в іншої бабусі, він на постійній основі. Але я не хочу робити бурі молодій сім’ї.

Я розчарована тим, як мій син влаштував справи з родиною. Я бачу онука раз на два місяці, коли молодь приїжджає в гості. У другої бабусі вони чуть не кожного дня.

З сином Мар’яном у нас хороші стосунки, але ми бачимося нечасто. Його дружина Марта кожну хвилину поруч із своєю мамою.

На жаль, це означає, що мій рідний онук мене майже не знає, а до моєї свахи вже звертається – “бабуся”.

У кожного, звичайно, по-різному, але в нашій сім’ї сини не дуже часто спілкується зі своїми мамами. З власного досвіду це добре знаю, у мене двоє синів, а старший уже одружений.

Якби я не запрошувала їх весь час на вихідних чи свята, хто знає, як часто ми б збиралися разом. Можливо, тільки на великі свята.

Пам’ятаю, мій чоловік був таким же. Він не дуже спілкувався з мамою, але я старалася його перевчити і раз у раз повторювала, щоб зателефонував чи провідав батьків.

Тепер, на старості літ і я такого дочекалася, на жаль.

У Мар’яна і Марти є дворічний син, і я його майже не бачу. Мені потрібно дуже добре постаратися, щоб вони знайшли для мене час у своїх напружених графіках.

Я добре знаю, що інша бабуся бачиться з ними набагато частіше і навіть доглядає онука. Я його в колясці навіть не бачила і навіть не доглядала за ним ніколи одна, бо невістка не дозволяла залишатися з ним сам на сам.

Мені шкода, що Матвійко знає лише одну бабусю і ставиться до мене, як до чужої людини. Останній раз, коли ми бачилися на день народження Матвійка, він назвав маму Марти – “бабусею”.

Це змусило мене плакати, я теж його бабуся!

Спочатку я намагалася більше брати участь у вихованні онука, але зусилля були лише з мого боку, і це нічого не дало.

Одного разу вони навіть дозволили мені няньчитись, хоч у них нічого не було в планах і навіть няня не була потрібна.

Та оскільки Матвійко мене не дуже добре знав, він весь час плакав, тому ми повернулися з дитячого майданчика набагато швидше запланованого. Я знаю, що це не конкурс, але все одно образливо.

У молодшого сина вже деякий час є дівчина, і коли ми знайомилися, я відразу запитала, як у неї справи з мамою. Цього й слід було очікувати, вони вдвох навіть житимуть у сімейному будинку з її батьками.

Мабуть, судилося, щоб мої власні онуки вважали мене чужою. Мені це зовсім не подобається. Але потім сталося те, чого ніхто з нас не очікував.

Моя сваха закохалася, хоча після розлучення всім тараторила, що чоловіки її більше не цікавлять. Раптом її життя кардинально змінилося і вона вже не була така зациклена на Матвійку і Марті.

З того дня Мар’ян телефонує мені набагато частіше, і, схоже, тепер я їм потрібна. Але я трохи ображаюся на дітей.

Що ще лячно, бо молодший син дещо незаплановано скоро стане батьком. Вони оголосили, що чекають двійню.

Таке відчуття, що однієї бабусі буде мало. Мені дуже приємно, що все повертається на мою користь, і я думаю, що я впораюся.

А як у вас справи з онуками?

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page