fbpx
життєві історії
Та жінка, яка живе поруч з моїм коханим, дуже не фанатка чистоти, у них вдома такий безлад! Все розкидане, не прибирається тижнями, під дивани й ліжка краще не заглядати, у шафах гармидер, посуд горами в мийці. Годує чоловіка і сина виключно полуфабрикатами, суп – і той з пельменів, уявляєте! Я дуже співчуваю хлопцям, але якщо я приберуся – це видасть мою присутність, а нам це з Костею не потрібно

Так вийшло, що вже два роки я зустрічаюся з одруженим чоловіком. Ми не винні, що між нами з Костею виникли справжні почуття. Це дуже важко – ділити свого коханого з кимось ще, жінки, які були у схожій ситуації зрозуміють мене. Але я знаю. Що просто треба запастися терпінням і почекати, поки підросте їхній син, Матвію зараз всього 5 років і Костя дуже його любить. Тому я не качаю права, ні на чому не наполягаю, а просто терпляче чекаю і кохаю.

Знаєте, зустрічатися двом дорослим людям на нейтральних територіях дуже не просто, я живу зі старенькою мамою і її сестрою меншою, яка нещодавно розлучилася і переїхала до нас, бо має частку в маминій квартирі.

Готелі чи орендовані квартири – це дорого. А у Кості часто квартира порожня вдень, у вихідні дружина з сином до її батьків їздять. От я і буваю іноді у них вдома.

Так ось, та жінка, яка живе поруч з моїм коханим, дуже не фанатка чистоти, у них вдома такий безлад! Все розкидане, не прибирається тижнями, під дивани й ліжка краще не заглядати, у шафах гармидер. Посуд горами в мийці. Годує чоловіка і сина виключно полуфабрикатами, суп – і той з пельменів, уявляєте! Я дуже співчуваю хлопцям, але якщо я приберуся – це видасть мою присутність, а нам це з Костею не потрібно.

Мені нічого не лишається, як утримуватися від будь яких дій і чекати. Костя обіцяє, що коли Матвію виповниться 10 років, він сам вже з сином по-чоловічому поговорить, все пояснить хлопчикові і піде до мене, запропонує йому залишитися з ним, якщо хлопчик захоче.

Час покаже. Поки що я впевнена у наших почуттях, дуже в них вірю і готова ці 5 років чекати.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.