fbpx
життєві історії
Так, мій син офіційно не визнав цю дитину своєю, і не платить аліменти, але по можливості приходить, грається з ним, і дає гроші. Але коли ми дізналися, яку суму на дитину отримала Леся, ми здивувалися – гроші не малі, оскільки оклад на роботі був хороший. Ось ми і вирішили поговорити з нею, щоб частину цих грошей Леся віддавала батьку. Як-не-як, а він причетний до цієї справи не менше неї

Так, мій син офіційно не визнав цю дитину своєю, і не платить аліменти, але по можливості приходить, грається з ним, і дає гроші. Але коли ми дізналися, яку суму на дитину отримала Леся, ми здивувалися – гроші не малі, оскільки оклад на роботі був хороший. Ось ми і вирішили поговорити з нею, щоб частину цих грошей Леся віддавала батьку. Як-не-як, а він причетний до цієї справи не менше неї.

Познайомилась я з Михайлом в супермаркеті. На вигляд – серйозний, працює репетитором, у минулому педагог. Незабаром я зрозуміла, що зв’язалася з типовим маминим синком. Так що він не вартий моєї уваги. Тільки до цього моменту я дізналася, що при надії.

Михайло цю звістку сприйняв далеко не радісно. Він заявив мені, що проти того, щоб я приводила дитину на світ і не дає мені на це дозволу. Я вирішила розірвати з ним усі зв’язки. Тільки чоловік не хотів заспокоюватися — він став приходити до мене на роботу і просив… Терміново. Він не збирається потім виплачувати аліменти. Михайло не давав згоди на появу цього малюка, а тому нічого йому і мені не винен.

Дійшло до того, що навіть його мама прибігла — довелося звернутися за допомогою до спеціальних людей. Слава Богу, що у мене там родичі працюють.

Лише після того, як в ситуацію втрутилися знайомі, ця сім’я від мене нарешті відстала. Я привела на світ чудову дитинку – здорову та міцну. Про цю подію дізнався мій колишній і навіть кілька разів прийшов провідати мене, приносив супчики, старі пелюшки, в які ще його сповивали. За тиждень Михайло вирішив напроситися в гості і став на цьому наполягати.

Тільки одразу ж уточнив, що офіційно визнавати малюка не буде – не бажає пов’язувати себе елементами. А у вихованні братиме участь. І по можливості давати гроші — лише на власний розсуд.

І я ухвалила важливе рішення – дам Михайлу ще один шанс. Адже я не маю права позбавляти сина законного батька. Хоч і не зовсім благополучного.

Батько кілька разів навідався, а потім завів розмову про гроші на дитину. Мається на увазі одноразова виплата дитині від держави. Адже сума не мала. А якщо жінка має добрий оклад, то вистачить і на ліжечко, і на візок, і одяг. Подруга ще здивувалася тоді – навіщо це йому?

Все пояснилося досить просто – вони з матір’ю прийняли рішення, що виплати жінка зобов’язана розділити на кілька частин і одну з них віддати батькові малюка. Адже він безпосередньо брав участь у появі дитини.

А ще краще буде, якщо молода мати почне щомісяця віддавати батькові дитини частину допомоги. Адже якби батько не взяв участь, то дитя б не з’явилося на світ. І це все вимовлялося з абсолютною впевненістю у своїй правоті.

Я не стала Михайлу нічого пояснювати — просто вказала пальцем на двері. І в категоричній формі заборонила йому наближатися до мене та дитини. Збираюся переїхати в інше місце — хто його знає, що ще спаде на думку цій людині.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!