fbpx
Шоу-бізнес
“Так, нашим дітям страшно”: батько трьох дітей Григорій Решетник ухвалив складне, але принципове рішення

“Так, нашим дітям страшно”: батько трьох дітей Григорій Решетник ухвалив складне, але принципове рішення

У період дії воєнного стану в Україні залишити країну мають право чоловіки, на утриманні яких перебувають троє чи більше дітей віком до 18 років. Такою можливістю, серед інших, вже скористалися Сергій Бабкін та Анатолій Анатоліч. Проте не всі багатодітні знаменитості зважилися на переїзд.

Телеведучий Григорій Решетник, який виховує трьох синів із дружиною Крістіною, розповів програмі “Зірковий шлях”, чому його родина не рушила далі заходу України.

“Думки (поїхати) були, але ми прийняли принципове рішення, що залишаємось. Так, нашим дітям страшно, так, звучать сирени, але саме тут ти можеш допомагати, налагоджувати комунікацію з тими людьми, які можуть надати допомогу. Ти можеш волонтерством займатися, можеш надихати людей своїм прикладом, що залишаєшся, давати їм віру, що перемога близько, що ми маємо об’єднуватись”, – розповів Решетник.

Телеведучий зізнався, що спочатку його мучило почуття провини, через яке він рвався до Києва. Батьки та дружина були проти, і він протягом двох тижнів не міг знайти сили, щоб вийти з дому. Коли Григорій все ж таки вийшов на прогулянку із синами, до нього почали підходити люди та дякувати за те, що він залишається в Україні.

“Я зрозумів, що людям теж потрібна ця підтримка, і що кожен із нас воює на своєму фронті. Кожен повинен робити те, що виходить найкраще, – сказав він. – Ми багато займалися евакуацією людей, які пройшли і Бучу, Ірпінь. Чим могли і чим можемо, допомагаємо всіма силами”.

Серед трьох дітей Решетника найважче на сирени реагує його середній син Діма, якому незабаром виповниться 5 років. Хлопчик квапить рідних йти у сховище при кожній повітряній тривозі, дуже переживає, і Григорію доводиться пояснювати, що це “наші війська летять перемагати ворога”.

“Важко мені даються питання: “Тату, коли ми повернемося додому, до своєї кімнати, до школи, до друзів? Ми сумуємо. Тато, коли закінчиться війна?” Не думав, що доведеться пояснювати це своїм дітям”, – зізнався він.

Фото – скріншот з відео