fbpx
життєві історії
Так ось, ми всі з дружинами. Слід зазначити, що була серед нас дівчина, Альона. Дуже крута пані. Дружина мого друга. Жили вони давно і вона точно знала, що захоче її чоловік із ранку першого січня. Не знаю, які думки у Вас зараз проскочили. Зв’язалися з Альоною. Мовляв, ти його взагалі варила? Отримали ствердну відповідь. Але найбільше вона наморочилася з каструлею, у якій була жирна вода

Є у мене друг Вадим. У віці років тридцяти, як і багато чоловіків, він вирішив змінити своє життя на краще. До того ж, такий вік, що настав час взятися за розум.

Так ось.

Новий рік, дача, весела компанія. Ми всі з дружинами. Слід зазначити, що була серед нас дівчина, Альона. Дуже крута пані. Дружина мого друга. Жили вони давно і вона точно знала, що захоче її чоловік із ранку першого січня. А оскільки її чоловік – конкретний мужик, то й нам, всім іншим, це не завадить.

Не знаю, які думки у Вас зараз проскочили, але я писав про курячий бульйон.

І знов – Новий рік, дача. Тільки всі мужики знають, що на плиті на кухні стоїть заповітна каструлька з бульйоном.

Новорічна ніч пройшла на ура. Раннього ранку всі по черзі бігали вмиватися, потім – через всю «присадибну» ділянку у дерев’яний будиночок. Потім поверталися до будинку, проходили через кухню і не спостерігали каструлі із заповітним бульйоном. Нарікали на те, що хтось прокинувся раніше і поглинув цю цілющу рідину.

Час йшов, люди починали прокидатися і потихеньку шукати отого поганого чоловіка, який так безцеремонно видув цілу каструлю бульйону.

З’ясувалося те, що в будинку ніхто бульйон не пробував. Веселою компанією ми почали вести розслідування. Зв’язалися з Альоною. Мовляв, ти його взагалі варила? Отримавши ствердну відповідь, ми вирушили на літню кухню. Там ми знайшли дівчину, яку запросив господар дачі, відомий нам під ім’ям Вадик. Минулого року вона була нам представлена ​​як його кохана, а по по секрету – як можлива майбутня дружина.

Вона радісно нас зустріла, похвалилася, що помила весь посуд зі святкового столу. Але найбільше вона наморочилася з каструлею, у якій була жирна вода. Майбутня дружина Вадима справила на мене не згладиме враження, та й не тільки на мене.

Можна було б історію і закінчити на цьому, але є один момент, який повністю виправдав цю дівчину, яка щиро намагалася сподобатися друзям Вадика.

Минає рік, і знову веселе та чудове свято – Новий рік.

Люди зібралися практично ті самі, за невеликою зміною. Цього разу ми відзначали Новий рік у новоспечених тещі та тестя Вадима. А Анастасія стала щасливою дружиною Вадика. Хоча після її минулорічного вчинку багато хто казав, що не варто.

Вже знайома нам крута дівчина Альона знову варить чоловікові бульйон. Усі попереджають Анастасію про «жирну воду» на плиті, щоб уникнути повторення ситуації.

Радісне свято триває.

І яке ж було наше здивування, коли вранці на плиті не було каструлі з бульйончиком!

Наше обурення не мало межі, і безцеремонно ми вирушили в кімнату молодят по пояснення.

Анастасія заприсяглася багатьом, але переконала нас, що цього разу «жирну воду» вона не чіпала. Що вона любить свого чоловіка і вдруге його б і нас всіх так не підвела.

Ми повірили. Ми спустилися на кухню та почули розмову господарів будинку. Теща Вадика скаржилася, наскільки їй було важко відмивати каструлю з «жирною водою» сьогодні вранці.

Всім відома приказка: яблучко від яблуні, як кажуть.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com