fbpx
Шоу-бізнес
Так ось ти який, Потапчику, насправді! Каменських розповіла, що думає про чоловіка

Нагадаємо, що Потап і Настя вже давно разом. Вони зіграли пишне весілля в травні цього року. Новини про урочистий захід тоді буквально заполонили медійний простір. І зараз шанувальники і журналісти продовжують обговорювати одну з найкрасивіших пар українського шоу-бізнесу.

Співачка розповіла про зміни, які відбулися в житті її коханого чоловіка і що вона для цього зробила.

Так, репер Потап анонсував вихід нового альбому під назвою MISHA. Представлені в ньому композиції зовсім не властиві артисту, що ще більше підігріває інтерес до сольника.

Дружина виконавця Настя Каменських поспішила привітати коханого з новим етапом в житті і написала йому дуже зворушливе послання. Вона зазначила всі найкращі якості чоловіка і розповіла, на що йому довелося піти заради нового альбому.

“Моє найталановитіше ведмежа Потап! Я вітаю тебе з твоїм новим незвичайним, але дуже сekcyaльним альбомом! Я знаю, як складно тобі він дався, і як ти себе міняв під час записів, щоб народилися ці пісні! Я твій фанат! Чекаю не дочекаюся релізу, щоб поставити на повтор”, – написала вона.

До речі, закохані навіть придумали собі милі прізвиська – Ведмедик і Діамант. Аналогічним хештегом подружжя тепер підписують всі свої загальні фотографії.

Тим часом фанати Потапа і Насті Каменських з нетерпінням чекають новини про поповнення в родині. Вони давно мріють побачити маленького Потапчика або Настуню. І, якщо вірити новим фотографіям артистки, які потрапляють в Мережу, то чекати залишилося зовсім недовго.

Джерело

facebook